SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zmiana treningu barków

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2954

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
POLOWA SUKCESU TO DOBOR CWICZEN .. i wersji cwiczen

druga POLOWA SUKCESU TO METODYKA czyli cykle manipulacji ciezarem/intensywnoscia i regeneracji




MANIPULACJA INTENSYWNOSCIA to rowniez praca nad wlasnym umyslem

REGENERACJA to dieta, sen, zabiegi regeneracyjne, suple i .. inne wspomaganie

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6511 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777680
WODYN znalazłem filmik z ćwiczeniem krucyfiks to miałes na myśli?
bo jeśli tak to to cwiczenie przedstawione na filmiku idealnie sie sprawdzi w treningu barków z nogami
http://video.google.com/videoplay?docid=232795438250055830&q=Tyler Williams bodybuilding
PS. Dobrze miec takiego eksperta na forum dziekuję za pomoc jestem wdzięczny

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6511 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777680
Tak na marginesie WODYN piszesz zaj....te arty ale czasem musze je dwa lub trzy razy przeczytac zeby je dobrze zrozumiec.Wniosek z tego prosty trzeba sie podciągnąc merytorycznie żeby raz wystarczył pozdro szacuneczek

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6511 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777680
Wrzuce wrażenia po wczorajszym treningu barków tak dla próby zmieniłem plan na taki :
2 serie unoszeń bokiem na rozgrzewkę
1)wyciskanie hantli 12/12/12/12
2)unoszenie bokiem do kąta 45st 12/10/8/8 (powiem szczerze ze bardzo dobrze na mnie zadziałało skrócenie ruchu ze zwiekszeniem cięzaru)
3)opisany wcześniej krucyfiks 12/10/8 (stosuje formę cwiczenia przedstawioną na filmiku fajnie rozgrzało mi równiez nogi)
4)unoszenie sztangi wdłóz tułowia do mostka 12/10/8
I powiem szczerze ze dziś masakra juz nie pamiętam kiedy miałem tak zmęczone naramienne.Trening wszedł mi naprawde dobrze.Dobrze czasem coś pokombinować.Zawsze po unoszeniach bokiem do linii barków na drugi dzień miałem jakby to określic "zmęczony" staw barkowy.Dziś czuje zmęzony mięsień a bark całkiem fajnie nie jest dziś taki spięty.Więc wydaje mi sie ze trening zmieniony na plus Pozdrawiam

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
widziales "wage placzu bokiem" jak w strongman?

no wiec to jest najnizsza pozycja w tym cw
w najwyzszej pozycji masz rece polaczone nad glowa , jak przy rabaniu drewna

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6511 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777680
Teraz rozumie dobrze to zobrazowałes dzięki spróbuje niedługo

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
CO NIE ZNACZY ZE
w tym miejscu treningu to twoje jest gorsze

po prostu mialem na mysli inne cwiczonko, takie niby rozpietki na lawce 90st

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6511 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777680
Jasne ze wypróbuje ostatnio miałem dobry trening i chyba przy nim zostane ale zaproponowane cwiczonko moge stosowac zamiennie z krucyfiksem jest cool pozdro

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
to moje to krucyfiks..

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6511 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777680
Wiem ale troszke w innej formie zobacz na filmik to tez podobno krucyfiks.
Ważne ze wiem o co chodzi i jak to wykonywać pozdro

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zaczynam ćwiczyć i prosze o Bardzo Początkowy PLAN.

Następny temat

Jak dobrac odpowiedni trening i diete ???

WHEY premium