SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zmiana moda w Szatni

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14998

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 18994 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 77015
Jestem za Siwulla


-=()=-Red : "Nasze Zdjęcia"-=()=-
-=()=-Kultura i Etyka = Kulturystyka-=()=-

-= Powrót po 9 latach nieobecnosci :) =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja również za Sliwullą Super-kulturalny i przemiły facet a przyda się taki JEDEN w Szatni

smoczek
mod(ka) działu odżywianie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kilka osób głosowało przeciw, chciałbym wiedzieć kto. W końcu 6 banów w tą a wew tą to już duża różnica




Pozdrawiam wszystkich
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 12875 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 63603
ZA

Moderator gierów komputerowych
* 2 PREZES MAFII SFD
*Znany jako Sędzia Dreed

"...W regulaminie SFD jest napisane ze kto jedzie na moderatorow ten ma prze***BANe..."


*** Błogosławione to co czyni człowieka twardym ****
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 4951 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31541
Ja jestem za jaknajbardziej to trio co jest modami w szatni nie radzi sobie albo jest obojetne na panujaca tam glupote. Ja sugeruje zeby sztania byla takim miejscem ze wszyscy modzi sa modami, przeciez wiekszosc z nas czyta szatnie. Powinien byc napis ze modem sa moderatorzy SFD i juz




GARY_25, Pozdrawia.
Moderator dzialu Combat / Samoobrona
"Najwyższa galąz nie zawsze jest najbezpieczniejszym schronieniem"
member - mafia.suple.hardcor.pl
Lame_Hunters.Sq
.:ZASMACHA:.

"Najwyzsza galaz nie zawsze jest najbezpieczniejszym schronieniem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1573 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9188
Szatnia jest generalnie miejscem gdzie wlasciwie mozna napisac wszystko. I jak widac uzytkownicy z tego korzystaja, bardzo trudno jest oceniac tam poziom wypowiedzi, jej wartosc czy tez styl. Jak ostrzec uzytkownika, czy tez skasowac jego durny post podczas kiedy na ten post przychodzi np 50 czy 100 odpowiedzi? Znaczy to ze temat jest jednak interesujacy. Usuwac wszystko??? Banowac wszystkich???...Mysle ze to nawet byloby nie do konca glupie bo zostaliby tu tylko Ci co faktycznie maja cos do powiedzenia i znaja sie na rzeczy. Ale tak jak napisalem wczesniej...Decyzje, jaka by ona nie byla, ja uszanuje:) I nie glosowalem przeciwko

Pozdrawiam
-----------------
http://www.nessip.conecta.com.pl 

Pozdrawiam
-----------------
http://metropolis.x3m.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 5734 Wiek 20 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 98631
No niech będzie za ale tylko dlatego że to OloKK ty wysunełeś ta kandydaturę a jeszcze nie widziałem żebys głupote palnoł w przeciwieństwioe od niektórych innych czerwonych Chociaż osobiscie uważam że powinien byc wybór w kandydatach.

A świstak siedzi ... bo sreberka były kradzione
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A ja proponooję kompromisowe rozwiązanie - ban dla sliwulli i brutus na moda w szatni)))))))) ale ogólnie to może być - ma fajnego smoka nad nickiem

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Moderator Działu Suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to co, dać Mu tego bana?




Pozdrawiam wszystkich
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5958 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 27546
za
Smoczus ma zupelna racje
Zreszta jak ja moglabym sie z Amazone nie zgodzic??


------------------------------
"When you exercise, your goal isn't to burn fat, it's to become a fat burning machine"
-------------------------
TEXT TYGODNIA:
Jarek to mistrz, szef, krool, lord, gdyby istniał bóg troojboistów Jarek byłby jego cielesną inkarnacją, absolut siły, niedoścignione dążenie wszystkich innych marnych (w porównaniu z nim) troojboistów, kiedy ktoś, gdziekolwiek na świecie mówi prawdziwy troojboista - to tak naprawdę myśli Jarek - jego zdjęcie powinno być w encykklopedii sportu pod hasłem troojbooj i nie potrzeba już byłoby żadnego opisu.
Lucek
--------------------------
Doradca Trójboj

-------------------------
Twarda, syntetyczna, leniwa i d****na Efka
-------------------------

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

konto zablokowane

Następny temat

Chce odblokowania swojej osoby

WHEY premium