SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zmasujemy się ?? ;)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 6061

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 554 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4660
Dzięki Julek, wiem to wszystko co napisałeś. Natomiast jeśli chodzi o aminy to raczej teraz nie skorzystam,za dużo jest niepochlebnych opinii o tym produkcie. Chodziło mi głównie o taurynę. Skoro nie ma co się tak na to napalać spróbuje w przyszłości na następnych cyklach. Pozdro !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tauryna jest tania wiec spróbowac mozesz
ale nie licz na dodatkowe wyniki nią spowodowane

link do tematu z mixami

http://body-factory.pl/showthread.php?t=353 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 554 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4660
No to po co stosować skoro nie będzie tego widać , widziałem, w jakimś poście, że trochę sceptycznie się odnosiłeś do tauryny dlatego zależało mi na twoim zdaniu. Chyba daruję sobie.

Po pierwszym tygodniu cyklu : waga w górę o jakieś 3 kg, ale wiadomo to jedzenie i woda . Ciekaw jestem efektu po 3 tyg. Wtedy coś więcej będzie można wnioskować.

Zwiększyłem WW do 7g/kg wagi. nie przesadzam ?? . Po dwóch tyg. (pt) pójdę na wagę z BF % zobaczymy co i jak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 164 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1068
za duzo weglowodanow insulina nie wyrabia i organizm wyplukuje energie, wciaz musze to powtarzac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 554 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4660
Wyczytałem gdzieś wypowiedz Marka.C, że w jakichś badaniach udowodniono, że aby 1g białka miał zostać wykorzystany budulcowo potrzebne jest od 4 d 7g WW, więc ?

Jak miałem na poprzednim cyklu 3.5 WW /kg zero przyrostów....

Jeszcze sprawa co do białka. Wiadomo, że zwierzęce są lepszej jakości, ale co gdy z bilansu wychodzi np 50 na 50 % zwierzęce roślinne ?? nie przejmować się roślinnymi i zwiększyć dodatkowo zwierzęce do 3/4 zapotrzebowania czy zostawić bo nadmiar białka też szkodzi przecież....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 164 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1068
ale w jakich badaniach? ile trwal poprzedni cykl? sa rozne powody braku przyrostow, a z bilansu bialkowego juz wynika ze tych weglowodanow jes za duzo, powinienes zmniejszyc ilosc bialka roslinnego i dolozyc wiecej zwierzecego takie moje zdanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 164 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1068
roslinnych wlasciwie sie nie wlicza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 554 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4660
Cykl był z dupy, ale fakt faktem, że przez rok akademicki nic nie przybyło.
Z bilansu jeśli wziąć pod uwagę te badania (których niestety Ci nie podam bo nie wiem,a tematu nie znajdę już :/ ) wynika, że jak bierzesz 100 g białka to od 400g do 700g WW żeby zostało wykorzystane budulcowo, ale wiadomo praktyka swoją drogą teoria swoją.

Chodzi mi o to, że przy dużej ilości WW siłą rzeczy białka roślinnego dostarcza się sporo. (ryż, makarony) i dlatego pytam czy je wliczać, bo stosunek zwierz. do rośl. powinien wynosić ok 4/1.
Niektórzy mówia, że tak niektórzy nie. I znowy przypomina mi się jakiś art co koleś udowodnił w pracy jakiejś naukowej, że można uzyskać dobrą muskulaturę na roślinnym.


główne pytanie jest, czy po przekroczeniu o dajmy na to 40% zapotrzebowania na białko, białkiem roślinnym czy może to być szkodliwe dla organizmu. Zapewne tak, bo wtedy bilans wyniesie grubo ponad 3g/kg.

A teraz konkretnie ile proponujesz w taki razie WW/ kg w moim przypadku ??

Teraz jest tak:
B- 166
T- 140
W- 330 WW (zmniejszyłem czasowo, bo mnie zraziłeś ;-P )

Ps. wiedzę posiadasz internetową czy może coś więcej ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 164 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1068
Moze byc szkodliwe jak przesadzisz,ale nie tak ze odrazu bys to zauwazyl, pij duzo wody zeby nerki lepiej radzily sobie, polecilbym jednak dolozyc troche zwierzecego i zmniejszyc roslinnego tak jak mowisz 4/1 a ww teraz uwazam ze ok, a jezeli chodzi o wiedze to doswiadczenie plus kontakt ze specjalista medykiem:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 164 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1068
Niewiem jak u Ciebie z tym ale zeby nie bylo watpliwosci to alkohol ma istotnie zly wplyw na rozwoj miesni i papierosy tez, najlepiej calkiem tego unikac
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BCAA

Następny temat

do specow odzywiania/suplementacji..

WHEY premium