SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zawiodlem sie na Hi tecu!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2106

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 249 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1312
kur.... zamowilem sobie protein 80 i mass gein, nie dosc ze protein 80 byl w granulkach czego nie moglem za ch.. z niczym rozmieszac, to do tego jeszcze zamiast czekoladowego jaki zamawialem, otrzymalem truskawke, no myslalem ze mnie szlak trafi, ok, dzwonie do Hi teca wkurzony, odbiera jak zawsze mila obsluga, i mowi zebym odeslal, odeslalem to bialeczko, mysle sobie, to nic, zamienie mojego geinera(Sciteca) na mass geina Hi teca bo ma wiecej bialka, a nie mam narazie zadnego bialeczka osobno, patrze-cud czekoladowy:), i nie w granulkach, ale to samo, za ch.. tego wymieszac, wsypuje do szejkera, wlewam mleczko, a na wierzch wyplywaja wilgotne banki w ktorych widac proszek w srodku, bez smaku kompletnie i na dnie zostaja jakies gluty, powiedzcie mi czy to nieszczescie spotkalo mnie dlatego ze wybralem produkty z nizszej polki czy dlatego ze moja ulubiona firma po prostu tak ma ze wszystkim:(??

masa masa masa))

masa masa masa))

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1810 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6143
ja mam zamowione 5 kg hi tec protein nie otwieralem jeszcze ale jak dotykam przez paczke to wydaje mi sie ok(sypkie itd itp)

CARPE DIEM

czlonek-mafia.suple.hardcor.pl

CARPE DIEM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3576 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23555
najpierw 1/3 mleka potem białko wymieszać i dolać 2/3 mleka

"jedyną drogą rozwoju jest ciągłe podnoszenie poprzeczki, jedyną miarą sukcesu jest wysiłek jaki włożyliśmy aby go osiągnąć"
BROŃ (miecze,sai,itp.), DUŻY WYBÓR, TANIO!!!! INFO I PYT. NA MAILA

Szacunek Lojalność Zaufanie

On też może być sportowcem.
www.dssk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no to ci zaraz Mateo


"Tam, gdzie jest nasza niemoc, tam też jest siła.
Tam gdzie jest nasza nędza, tam też jest nasza wielkość.
Bądź panem siebie, bez siły nie ma ani cnoty, ani szczęścia..."

https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=53164 <--KSIEGA PAMIĄTKOWA SFD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a Ja dostałem 80-tke i jest spok

"Tam, gdzie jest nasza niemoc, tam też jest siła.
Tam gdzie jest nasza nędza, tam też jest nasza wielkość.
Bądź panem siebie, bez siły nie ma ani cnoty, ani szczęścia..."

https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=53164 <--KSIEGA PAMIĄTKOWA SFD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 324 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2832
Jelonek
Spróbuj Phytochema! Gwarantuje ci, że świetnie się rozrabia, super smakuje i od pierwszego dnia działa. Ponadto produkt w całości jest sprowadzany z Niemiec co gwarantuje wysoką jakość produktów. Najlepiej spróbuj sam, zamów sobie bezpłatną prubkę. Podam ci stonę na e-mail.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Ja piję często (teraz też) hi-teca 90%. I mimo że mieszam z Ovopolem to rozrabia się ok. i nie ma żadnych grudek

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 11776 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 62881
Jezeli masz grudki, to zakup sobie shaker z sitkiem (wspaniala rzecz). Mialem serwatke z hiteca( tez zrobily mi sie grudki) i mieszala sie bezproblemu, protein 90% hiteca tez. Polecam
Jak mieszakelem w butelkach, szklankach, bidonach to zawsze sie robily grudki. Jeszcze jedno: nigdy nie rob odzywki z goracym mlekiem, najlepsze jest przegotowane.

Michał G.

>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja robie z goracym kakaem i sie zawalisci erozpuszcza - tylko trza mieszac z minutke
pozdrawiam

Piotrek


jak ktos chce mnie zabc to niemam nic przeciwko tylko prosze po sezonie snowboardowym!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 249 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1312
ja mieszam z surowym) zimnym z lodowki-mniami:)

masa masa masa))

masa masa masa))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 644
MANIJAQ - a wiesz ze białko scina sie nieco powyzej 40 stopni? Po cholere pijesz g**** na gorąco Mieszaj w zimnym! Gorsza rozpuszczalność ale chociaż kasa nie idzie w błoto....
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

OVOPOL :) Podsumowanie ;)

Następny temat

Aminokwasy czy Białko

WHEY premium