SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zimerek cel masa masa masa%-)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7939

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1320 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10277
tomaszS nie startuje rozmysliłem sie za dużo katabolicznego kortyzolu by się wydzieliło w moim organiźmie i spaliłbym dużo mięsa a po co?

Hubert to nie są rajtuzy tylko leginsy w c... wygodne polecam

wypiska dzisiaj były plecy, bajceps i przedramę
Rozgrzewka ba bieżni elektrycznej 5 min

Plecy
Przyciąganie drążka wyciągu górnego do klatki 2s po 15
plecy zawsze odchylam delikatnie do tyłu i wypycham klatke żeby w fazie izometrycznej dobrze spiąć plecy

Podciąganie na drążku szeroki nadchwyt
1s 8p
2s 7p

Wiosłowanie sztangą do brzucha podchwyt(tutaj czułem bardzo najszersze grzbietu)
1s 75 kg 8
2s 70 kg 8

Przyciąganie drążka do klatki siedząc dolnego wyciągu
2 serie po 10 powt z maksymalnym spięcie pleców w fazie koncentrycznej

wiosłowanie hantelkiem w opadzie tułowia z rozciąganie środka pleców dolnej fazie ekscentrycznej.
2 serie hantelkiem 30 kg 8 na strone

bajceps
uginanie ramion siedząc 2 serie do upadku miesniowego

ugianie ramion sztangi stojąc 30 kg rózne rozstawy
1 seria( w tym 3 serie szeroko,średnio i wąsko)

Uginanie ramion hantlami naprzemiennie z suspinacją nadgarstka
2 s 12 kg po 8 na strone

Przedramie
Uginanie nadgarstków pochwytem siedzac sztanga 30 kg 3 s po 10 p
Uginanie nadgarstków ndchwytem siedzac sztanga 20 kg 3 s po 10 p

http://www.sfd.pl/Na_redukcji_do_końca_4_tygodnie:_-t589719.html#post8 nowe fotki na 7 stronie


Mięśnie mówiły nie ja mówiłem tak Arnold Schwarzenegger :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czemu tylko 2 serie robisz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bicek mala partia nie trzeba duzo

obczaj np Nacjola w TCHP on wogole bicka nie robi a ma mega rozyebanego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
rozwiń skrót tchp bo nie moge znaleść
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1320 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10277
davidooo jestem w cyklu masowym od dzisiaj już kreatynie chce zacząć dwa dni przed kolejnymi treningami żeby organizm się zaadaptował.

Robię po dwie serie żeby nie przekroczyć na małe partie 7 serii a na duże 12 serii.
Jak będziesz przekraczał te wartości to np za dużo zrobisz na plecy serii to później możesz mieć problem ze zrobieniem np bicepsu i przedramion.
Nastapią nie korzystne zmiany biochemiczne w organiźmie i będzie się wydzielała nie korzystny kataboliczny kortyzol niszczący struktury mięśni.
Jednym słowem zrobić swoje i jak najdalej od sztangi przez reszte tygodnia.
Bede robił przerwy tzn 5-6 tygodni treningu i tydzień regeneracji na rozrost mięśni

Zmieniony przez - Zimerek w dniu 2012-09-15 10:08:04

http://www.sfd.pl/Na_redukcji_do_końca_4_tygodnie:_-t589719.html#post8 nowe fotki na 7 stronie


Mięśnie mówiły nie ja mówiłem tak Arnold Schwarzenegger :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
^ to nie prawda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
boże
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Zimerek


Robię po dwie serie żeby nie przekroczyć na małe partie 7 serii a na duże 12 serii.
Jak będziesz przekraczał te wartości to np za dużo zrobisz na plecy serii to później możesz mieć problem ze zrobieniem np bicepsu i przedramion.
Nastapią nie korzystne zmiany biochemiczne w organiźmie i będzie się wydzielała nie korzystny kataboliczny kortyzol niszczący struktury mięśni.
Jednym słowem zrobić swoje i jak najdalej od sztangi przez reszte tygodnia.
Bede robił przerwy tzn 5-6 tygodni treningu i tydzień regeneracji na rozrost mięśni




Ty to poważnie piszesz? czy w hvja lecisz?
może Cie źle zrozumiałem bo po nocce nie wyspany;d

Zimerek

Hubert to nie są rajtuzy tylko leginsy w c... wygodne polecam


u mnie w leginsach w robocie fajnie laski chodzą i to fajnie wygląda ale na szczęscie facetów w tym nie widziałem;d


teraz postaram sie juz regularnie wpadac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1320 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10277
Nie wiem co tu jest śmiesznego zawsze robie tydzień przerwy po 6 tygodniach treningu. Napiszcie co jest źle bo moge sie mylic a nie tylko głupi spam

http://www.sfd.pl/Na_redukcji_do_końca_4_tygodnie:_-t589719.html#post8 nowe fotki na 7 stronie


Mięśnie mówiły nie ja mówiłem tak Arnold Schwarzenegger :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CZAS ZACZĄĆ - FBW NA POCZĄTEK, DO OCENY ...

Następny temat

bolacy bark

WHEY premium