SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zielona herbata

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 11961

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 493 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4853
Też mam skóre podatna na pryszcze
Szczerze tez pije ta herbatke i nic mi nie ma po niej.
Słodyczy wogóle nie jem bo jak tylko cos wezme do ust słodkiego na nastepny dzien jestem obsypany jak.... Szkoda słów
Odstaw słodycze i popijaj herbatke, bedzie git ;]
Aha i myj sie chłopcze myj bo to podstawa :P

Pozdro ;]

Jestem jak gwiazda z getta, gorący jak Etna
Wybuchowy jak etta i jej bomby, rakietta
Szybki jak kometa, szalony jak Charlie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 243 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 815
Sukif napisał :
"Szczerze tez pije ta herbatkę i nic mi nie ma po niej. "

Ale co ci nic nie ma po niej? czyli że ci wogóle nie pomaga?

Pije tą herbatę ale wkurza mnie to bo dzisiaj prawie bym lustro strzaskał ;/ a one nie chcą z chodzić ino przychodzą pojedynczo nowe... ;/

Ile pić zielonej herbaty na dzień?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 493 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4853
Syfów nie ma O to mi chodziło...
Ogólnie zacząłem ja pic poniewaz troche żołądek zaczął mi świrować ;] I powiem ze lepiej sie czuje po niej...
Ja ta herbate po prostu sypie tak żeby zakryła cienka warstwa dno kubka zalewam i przykrywam na chwilke czyms. A później to juz wiadomo co z nia robie

Jestem jak gwiazda z getta, gorący jak Etna
Wybuchowy jak etta i jej bomby, rakietta
Szybki jak kometa, szalony jak Charlie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 493 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4853
Z dwa razy na dzień wystarczy chyba... Ja tak pije

Jestem jak gwiazda z getta, gorący jak Etna
Wybuchowy jak etta i jej bomby, rakietta
Szybki jak kometa, szalony jak Charlie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 243 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 815
Ok dzięki to jak ja już pije 4 dni to po ilu mi to zejdzie? tzn. po ilu ci zeszło? bo ja już ni mogę z tym gównem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 493 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4853
A jesz słodycze?? Bo cos o nich wczesniej pisałes...

Jestem jak gwiazda z getta, gorący jak Etna
Wybuchowy jak etta i jej bomby, rakietta
Szybki jak kometa, szalony jak Charlie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 198 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2450
piję różne herbaty od wielu lat, w tym zieloną i nigdy nie zauważyłam takiej reakcji u siebie
za to w okresie dojrzewania miałam problem, że im więcej słodyczy zjadłam - tylko tych, które miały kakao, cera wyglądała znaczenie gorzej...okazało się, że to taka reakcja alergiczna
nie tyczyło się to białej czekolady - ogólnie słodyczy bez kakao
z wiekiem to przechodzi
musisz się po prostu obserwować
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 243 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 815
Dobra KONIEC ZE SŁODYCZAMI! Teraz zielona herbatka i zdrowe jedzenie:) zobaczę jak będzie jutro :) dzisiaj nie dotknę słodyczy!... a już wiem czemu przez wakacje miałem bardzo mało pryszczy... bo nie jadłem słodyczy :) taka dieta słodyczowa

Dzięki wszystkim :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 243 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 815
Mam jeszcze pytanie ... jak będzie wpływać na moje pryszcze gorąca kąpiel w wannie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 154
Co do tego jakich ja środków używam to tylko "clean and clear" bo mi to pomaga :D A innych nie sprawdzałem :) A co do kąpieli to ja zawsze się kąpie w gorącej wodzie znaczy takiej aby lekko parzyła ale to też jest niezdrowe ponieważ gorąca woda powoduje rozszerzanie się naczynek krwionośnych.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta do oceny . Proszę o pomoc

Następny temat

Jak sobie radzicie, z szkołą i z ćwiczeniami?

WHEY premium