SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zielona Góra - kobiety

temat działu:

Informator LUBUSKI

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1714

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 75 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 980
Witam serdecznie

Na forum jestem nowa, uznalam, ze napisze bo w wiekszosci tematow wypowiadaja sie sami faceci, a nie uwierze, ze nie ma kobiet z zielonej gory ktore dbaja lub chca o siebie zadbac;)
I tu moje pytanie ktoras z pan cwiczy na silowni? tak malo Nas;/
Niestety zadnej kolezanki nie moge namowic...a nie ukrywam faktu, ze razem o wiele razniej.

Jesli ktos zna sie dobrze na ukladaniu diety prosze o kontakt;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 249 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12506
W sprawie diety chętnie pomogę,przez gg

Zmieniony przez - Daniel642 w dniu 2010-01-25 22:06:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 75 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 980
dziekuje bardzo;) juz sie odzywam;)


naprawde nie ma zadnych pan z zielonej gory?:(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 168 Wiek 53 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1195
no pan cos nie ma ale my z danielem na pewno pomozemy;)

Proudly maid of tears,blood and sweat...
www.vitamin-shop.zgora.pl
VITAMIN-SHOP Zielona Góra Kupiecka 1

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 75 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 980
oj tak Daniel juz mi bardzo pomogl;) ulozyl mi diete:) ktore trzymam sie kolejny tydzien i widze po malu rezultaty;)
cud, ze wytrzymal moje marudzenie na gg;)))))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 168 Wiek 53 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1195
taaa czego sie nie robi dla takiego ladnego zdjecia w profilu prawda daniel?? hehehe trzymaj sie dalej tych pieciu posilkow,aeroby i do lata jestes jak marzenie ;)

Proudly maid of tears,blood and sweat...
www.vitamin-shop.zgora.pl
VITAMIN-SHOP Zielona Góra Kupiecka 1

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 75 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 980
hehehe Macieju, Daniel nie widzial jeszcze tego zdjecia z profilu;) kiedy zaofiarowal pomoc;) a diete naprawde dobral mi rewelacyjna;) bo od kiedy ja stosuje czuje sie znaaaacznie lepiej;) i tak jak kazal tak tez robie, 2 razy dziennie aeroby;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 168 Wiek 53 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1195
jakiez ladne byloby nasze spoleczenstwo gdyby wszyscy adepci tak sie przykladali do zalecen....powodzenia Wiki!!!!

Proudly maid of tears,blood and sweat...
www.vitamin-shop.zgora.pl
VITAMIN-SHOP Zielona Góra Kupiecka 1

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

amatorskie mma

Następny temat

CHCIALBYM SERDECZNIE PODZIEKOWAC......

WHEY premium