SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zdrowe soki i batony

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2265

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 159 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1021
Witam

Chciałbym się zapytać czy są jakieś soki/batony które są zdrowe i dostępne w sklepach? Wiadomo że woda jest najważniejsza i należy ją pić jednak niektóre soki zawierają dużo witamin ale niestety zawierają też cukier więc nie wiem jaki sok wybrać by spożywać ''zdrowe naturalne cukry'' Widziałem też reklamy dotyczące zdrowych batonów które można jeść na śniadanie są zrobione ze zbóż ale czy to prawda? czy lepiej spożywać płatki owsiane lub rzeczy tego typu
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
napoje 0 kalorii
jakieś jednodniowe soki warzywne
kawa bez cukru i herbata
wino ( w rozsądnych ilościach )
i to chyba tyle :D


nie ma zdrowych batonów wszystkie pełne cukru ( no chyba, że niektóre batony sportowe ) , by trzeba samemu zrobić (
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 339 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5422
moim zdaniem możesz pić co tylko chcesz ważne żeby w zapotrzebowaniu kalorycznym się zmieścić ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
no właśnie tym bym się nie zgodził gdyż dosładzane, ba nawet nie dosładzane napoje i soki są w ogóle nie potrzebne organizmowi, same cukry głównie.
Oczywiście szklanka soku pomarańczowego nie jest czymś złym, samemu zrobieniu soku, smoothi, sorbetu jest bardzo ok , ale yoda pytał o kupne, więc tam trudno znaleźć cokolwiek zdrowego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 507 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13978
Jeśli nie możesz powstrzymać się od batonów polecam batony białkowe. Niewiele jest takich które mi smakują, ale ostatnio spróbowałem Oh Yeah i dla mnie jest lepszy od snickersa Jednak musisz się liczyć z tym, że takie batoniki tanie nie będą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 159 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1021
w sumie mógłbym sam zrobić ważne by były zdrowe ;) hm... ale nawet soki z witaminami zawierają ponad 10g cukru więc nie wiem czy dobry pomysł kupić takie
sam osobiście zrobiłem sok z dzikiego bzu bez cukru i nawet dobry jest ;)

no cóż powstrzymać się mogę ale każdy czasem ma ochotę na jakiegoś batonika lub sok a nie wodę więc myślę że batony białkowe powinny być dobre tylko gdzie je można kupić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
jak masz ochotę na słodkie : sam zrób koktajle, smoothie, sorbety
chwila roboty a na pewno prozdrowotne i smaczne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 159 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1021
problem z sokami załatwiony ;) a co z batonami? albo innymi podobnymi rzeczami zdrowymi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 507 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13978
Batony masz w sklepach z odżywkami (między innymi w sklepie sfd)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 339 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5422
jest dużo przepisów na batony proteinowe wejdź w dział kuchnia ^^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
również można samemu zrobić albo jak wyzej poszukać odpowiedni w sklepie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dietka do oceny

Następny temat

Pierwsza dieta

WHEY premium