SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zbyt duze oslabienie na diecie CKD

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2997

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam

Mam nadzieje ze nie dubluje tego tematu ale szukajac nie znalazlem podobnego problemu. Prosze o fachową pomoc :)

Od Tygodnia jestem na Diecie CKD no i mam powazny problem. po porannych aerobach o godzinie 5.00 (35-40 min biegu ) i po przyjsciu z pracy ( praca siedzaca ) nie mam sil na trenning o godzinie 19.15. wczoraj to prawie zemdlalem z przemeczenia, krecilo mi sie w glowie itp, i z treningu na trening widze pogorszenie wytrzymalosciowo-silowe. Wiec mam pytanko czy zamiast ladowania węglowodanami w weekend moge na 40 min przed treningiem (pon,wt,czw,piąt) zjesc sobie lyzeczke miodu naturalnego ? to powinno mi dac energie na trening. Chyba ze widzicie jakies inne wyjscie.

Nie chce rezygnowac z tej diety bo widze na prawde dobre efekty, w 2 tygodnie zgubilem 6 kg z 85 na 79. Dieta jest na prawde fajna no ale co z tym oslabieniem
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzieki za fachową rade :) teraz przynajmniej rozchwiales wszystkie moje problemy na temat diety. Wybiore sobie cos innego tylko jeshcze nie wiem co.

dziex i sora za klopot
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754788
Piszesz ze od tygodnia jestes na ckd a pozniej ze przed dwa tyg zgubiles 6kg? Pierwsze ladowanie juz bylo? Po nim powinno byc lepiej, poczatek jest zawsze najgroszy ale uwazaj na siebie, zeby sobie krzywdy nie zrobic. Mozesz tez dodac kofine + tyrozyne.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sorki pomylka od 2 tygodni, tylko ze pierwszy tydzien byl jeshcze taki nie zapiety na ostatni guzik, zrobilem ladowanie i w poniedzialek bylo ok ale jush we wtorek masakra. Czy jak problem bedzie sie utrzymywal to moge jesc ten miód czy to odpada ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ellis ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 4616 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53303
Na diecie redukcyjnej nie chodzi o to, żeby stracić jak najwięcej kg w jak najkrótszym czasie... uważasz, że dieta byłaby jeszcze fajniejsza, lepsza, gdybyś stracił 8 kg zamiast 6 kg to spróbuj głodówki.

Pierwsze dwa tygodnie to okres adaptacyjny, który ja zawsze proponuję robić bez deficytu, dodatkowo uważam, że schodzenie do ketozy powinno być stopniowe... miód przed treningiem to słaby pomysł. Można uniknąć tych nieprzyjemnych objawów, albo chociaż mocno je zminimalizować, ale trzeba trochę bardziej się orientować jak działa ta dieta.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
o kilo tesh mi tak nie chodzi jak o cm w pasie i udzie. jestem zadowolony z diety gdyz widze ze są efekty, ale zastosuje sie do rad i ten ostatni tydzien postaram sie wytrzymac bez wegli przed treningiem. Z kofeiną troszke mam lipke, treningi mam o 19.15 i po napoju energetycznym nawet godzine przed treningiem nocka z glowy ( bezsennosc ). Takze to odpada
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ellis ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 4616 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53303
Jeszcze tak zapytam co oznacza 16 w Twoim nicku? jaki masz trening? ile kalorii ma Twoja dieta - rozkład b/t/w?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
w wieku 16 lat zakladalem pierwszy login i haslo, zeby nie zapomniec ( bo ze mnie taki sklerotyk )zostalem ciagle przy tym koncie ( przynajmniej nie mam rpbolemu z zapamietywaniem kont na roznyh serwisach ) a lat mam 20 :). Trening na razie mam ogólny bo mialem 5 tygodni przerwy i ostatni tydzien ( 3 ) jade na ogolnym a od natsepnego tygodnia zaczynam trening z posta podwieszonego o diecie CKD( ale na innym forum bo na tym jestem od nie dawna ) jesli chodzi oo btw to
bialko okolo 150 +-20
wegle nie wiecej niz 30
a tluszcze mi ciezko oreslic ale wydaje mi sie ze w granicach 80

Ta dieta troszke kosztuje i ciezko o osobne zarcie niz to przyzadzane przez Mamusie :) ale staram sie jak moge, jednak fundusze topnieja, choc mysle ze na 2 miechy powinno wystarczyc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sorki pomylilem ostatnie pytanie. Spalem dzis jedyne 45 min i jestem troche "zajechany" zaraz odpowiem na pytanie.

Wielka Sorka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Otluszczenie mam w granicach 20%
64 sucha masa ciala
64*24=1536 kcal

Bialko 600 kcal
Węgle 120 kcal
Tłuszcze 720 kcal

suma=1440

Aeroby 5x w tygodniu po 35 min
Trening 4x w tygodniu po 1,5 h
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ellis ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 4616 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53303
Głodzisz się i tyle, dlatego chudniesz... przy tej kaloryczności i takim przestawieniu żródeł energii taka reakcja organizmu nie powinna być dla Ciebie zaskoczeniem.

Nie rozumiem Twoich obliczeń, nie uwzględniasz tej przesadnej aktywności fizycznej przy zapotrzebowaniu kalorycznym? dlaczego przemnażasz lbm?

Dodatkowo spałeś dziś 45 minut - nie jedz nic i zrób 2 godziny intensywnego trening, ciekawe czy będziesz na nim osłabiony?

Zmieniony przez - ellis w dniu 2006-07-26 11:24:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W jakims poscie tylko ze nie pamietam w jakim przeczytalem ze kalorie liczy sie na suchą mase ciala a otluszczenie dla "przecietnego kowalskiego" wynosi ok 20% no i ja sie z nim identyfikuje. Czytalem duzo na roznych serwisach i na prawde wszedzie roznie piszą wiec juz sam nie wiem co mam myslec
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Smazone-Pieczone

Następny temat

Jedzenie w szkole!!!

WHEY premium