SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zayebisty placek :) !!!!!!!!!!!!!!!!

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 45808

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2344
Jak zwykle coś spier.. zepsuje ... ;))
Dodałem ziemniaczanej bo mialem za malo platkow i..?
guma party xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 723 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23250
Z jabłkiem i cynamonem bardzo doby pomysł
Z tym ubiciem również, placek będzie bardziej puszysty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 685
Ja robie wszystko wg przepisu tylko nie mielę płatków owsianych.
Na małym ogniu smażę bez tłuszczu na teflonie ale niestety przywiera. A jak nie przywiera to nie da się odwrócić bo się rozlatuje. Na górze jest płynne a na dole się robi czarne...Ciekawe co robię nie tak. 3 razy próbowałem i doprowadza mnie to do frustracji!

Żeby pytać, trzeba mieć wiedzę -prof.Pers

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1485 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17897
musisz na malym ogniu, najlepiej jest to jeszcze przykryc wtedy napewno bedzie ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 685
I zapewne brakuje mąki. Ja nie daje zmielonych płatków owsianych bo nie mam w czym zmielić... Więc jak się da mąki szklanke to wychodzi taki naleśniczek :)
Nie ma on za wiele wspólnego na tym, który znajduje się na fotce. Ale pewnie to kwestia tych mielonych płaktów owsianych. A tłuszczu zawsze trzeba dać chociaż kapkę bo bez niego u mnie się nie da. Mam teflon dobrej firmy ale widocznie nie aż tak dobrej :)

Żeby pytać, trzeba mieć wiedzę -prof.Pers

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 561
Dokładnie, to wina nie zmielonych płatków opadają na dno i przyklejają się do patelni, najlepiej zmielić je na sucho w blenderze albo zmienić proporcję składników placka tak jak na omlet na jedno jajko jedna czubata łyżka płatków(bez mleka ani wody) dobrze wymieszać doprawić i smażyć na wolnym ogniu nie powinno się przypalić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja robie w piekarniku i nic mi sie nie przypala nawet bez tłuszczu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 685
A jaka temp i jaki czas pieczenia? Bo ja bym chętnie spróbował Twojego sposobu.

Żeby pytać, trzeba mieć wiedzę -prof.Pers

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja daje tak srednio 250 stopni i jest ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 685
A ile pieczesz? Kurde to duży power dajesz:)

Żeby pytać, trzeba mieć wiedzę -prof.Pers

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

makaron z jajkiem, jajecznica z makaronem

Następny temat

cebulowo czosnkowe placki owsiane

WHEY premium