SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zayebisty placek :) !!!!!!!!!!!!!!!!

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 45807

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2935 Wiek 96 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14118
Kurde musze zrobic taki placek-- on moze byc jako posilek na sniadanie nie?? i moze byc odgrzewany czy najlepiej zjesc zaraz po przyrzadzeniu-- jadl ktos na zimno?? jakie wrazenia? czy odgrzewany jest dobery??

z gory dzieki za odp. Sory za pismo ale nie pisze z domu a klawiatura jest z***ana na kafejce;/

pzdr.

Pomogłem, wyraź swoją wdzięczność za mój poświęcony czas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 581 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6989
koles08, mam do ciebie pytanie, jeśli nie mam teflonu (zwykła metalowa patelnia ) to co mam dodawac/dolewac zeby sie nie przyklejało/przypalało? ostatnio polałem oliwy z oliwek chociaż wiem że jest to niezdrowe, co polecisz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4087 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15081
oliwa z oliwek jest zdrowa /!!!
ja bym polecil zakupic taflon bo to sie przydaje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 581 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6989
ogólnie jest zdrowa, ale slyszalem że smażenie na oliwie nie jest, a jeśli leje oliwe na rozgrzaną patlenie to po pewnym czasie jest to samo co smazenie na niej... więc jak z tym jest?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1807 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12829
jak smazysz na tej oliwie kilka godzin to ta, moze byc niezdrowa
mozesz ja wlewac spokojnie na patelnie albo dolewac do masy tez bedzie ok

Hard work has a reward. More hard work.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
na oliwce/dobrym oleju spokojnie mozesz

na zimno tez dobrze wchodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 669
misiek003 tez nie mam teflonowej patelni.. poprostu dostosuj sie do podanego przez koles'ia08 ;) przepisu.. i po lekku zrob to z dodatkiem oleju

Dopóki Walczysz Jesteś Zwycięzcą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 581 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6989
najgorzej jest z tymi płatkami, nie mam czym ich zmienic na mąke, ostatnio zrobiłem z przepisu studenskiego to na koncu wk*****em się, zdjalem z patelni zalałem mlekiem i wsio (bo wyjsc skurczybyki nie chciały )
ps. zawsze jak widze tego pierwszego z borówkami to sie glodny robie :

Zmieniony przez - misiek003 w dniu 2009-05-24 16:50:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
ja dzis zamiast owsianych dodalem musli tez dobre wyszlo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 632 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24996


Ja dzisiaj postanowiłem wypróbować i wyszło całkiem nieźle :) Nie mieliłem płatków, dałem normalnie całe i na polewe użyłem jagód.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

makaron z jajkiem, jajecznica z makaronem

Następny temat

cebulowo czosnkowe placki owsiane

WHEY premium