SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zawaliłem....

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2267

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2927
od tygodnia biore undestor w kapsach po 2 kapsuły po śniadaniu.Wszystko fajnie pięknie,w sobote nie wziałem juz do śniadania bo po południu umówiłem sie na browca,wypiłem trzy..Dziś rano czuje sie jakbym miał odciecie bateri,nic mi sie nie chce,leże w łózku lekko poddenerwowany,dziwnie sie czuje i jakby opusciło mnie życie.WIEM ŻE ZAWALIŁEM!!!Jeśli da sie to jaloś naprawić prosze o pomoc.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2927
Witam,mój znajomy lekarz stwierdził że to co brałem to pikuś,prawdopodopnie musiałem złapać jakiegos wirusa,w trakcie.Większe dawki przepisuje,sie dziadkom.Oczywiście głupotą z mojej strony było picie piwa,jakby nie patrzyć to też alkohol.Dziś jest już nieco lepiej jak wczoraj.Odkładam to na bok i niewracam do tego.Wszystkim którym chciało sie cokolwiek napisać wielkie dzieki.B 50 Tobie w szczególności
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
zwieksz dawke co to jest 2 tab na smak chyba

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2927
2 brałem celowo bo to moja pierwsza przygoda z tym teściem,nie chciałem nic na siłe,ale tak kijowo sie nie czułem dawno,może by to pomalu odstawić tzn zejsc na jedną.Tak śmieszna dawka raczej nie mogłaby wyrządzić niczego złego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2165 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11437
hmm nie orientuje sie w tym undestrorze ale 2 kaps i chcesz zejsc na 1 ?

ile one maja mg i jak mozesz opisz co to dokladnie bo naprawde strasznie tego malutko tam ;/ i to brzmi troszke smiesznie

Przyczyna poprzedza skutek....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Dibo22 V-Mistrz SFD
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4502 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 71758
za***ałeś stary
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2927
No własnie smiesznie to brzmi wiem o tym,nie wiem cholera co z tym zrobic tak do końca...Najchetniej wy******liłbym to z lodówki do kibla.Mysle ze organizm mógł przezyc lekki szok,zobacze jutro,może sie to unormuje.Własnego teścia nie mogłem zablokowac przez to.Brałem do tego normalnie białko,gainerka i witaminy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
dibo ci wkreta robi odstaw od razu albo zwieksz dawki i bierz

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2927
B-50 dziekuje.Czytam tu praktycznie wszystko o undzie i widze ze zbytnio nie mam sie czym martwić,poprostu organizm lekko zszokował,to co ja wziałem to jakas smieszna porcja frytek.Nawet w ulotce pisze ze skutki uboczne są,ale nie przy takich dawkach jakie ja brałem.Moze to przez ten "alkohol"...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2320 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65191

Czy organizm jak odstawiłem na jeden dzien nie doznał szoku , szoku to ja doznałem jak to przeczytałem
...
Napisał(a)
Usunięty przez B-50 za pkt 1 regulaminu
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 3951 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62148

wczorajdziś*(LOUD)*jutropojutrze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2927
Wiem wiem bardzo zabawny temat,nic nie poradze żle sie czuje i tyle.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

matanabol jelfa 04 2009 ?

Następny temat

Fachowcy doradzcie ktory cykl lepszy

WHEY premium