SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zawaliłem trening,brak sił.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1136

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 5 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 212
Tydzień temu spokojnie na klatkę robiłem po 50kg serię 10x4 i tak na 4 ćwiczenia różne a dzisiaj nie dałem rady podnieść tego.za pierwszym razem 10x ale ledwo co drugi 8 potem 6 i tyle,brak sił poprostu.Co się stało??
Czekać tydzień znowu na trening klatki czy jutro próbować?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 7409 Wiek 52 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39811
Rbk___

"Po pierwsze nie zgodze sie z tym, ze split nie da efektu bez stazu kilkumiesiecznego."

racja!
w koncu na swiezaka wszystko dziala-najwazniejsze,zeby ruszyl dupe sprzed ekranu monitora.

"live and die in the squat rack"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 7409 Wiek 52 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39811
rustin

jak ja bym chcial miec takie "problemy"....

a bierzesz Ty poprawke na slaby dzien,na stres,na to,co jadles zeszlego dnia....i 100 innych mozliwosci?

trenuj zgodnie z planem.

a swoja droga chcesz powiedziec,ze robisz 4cw na klatke,a obciazenie jakie uzywasz to 50kg?

ogolnie jak,jestes zadowolony?
idziesz do przodu?
a co z innymi cwiczeniami?

zainteresuj sie treningiem calosciowym(FBW)

"live and die in the squat rack"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 5 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 212
Jak ćwiczę poniedziałek klatka
50kg 10x 4 serie na prostej ławeczce poten 40kg tyle samo razy na skośnej,hamer,rozpiętki wszystko tyle samo powtórzeń.Dzisiaj w sumie mniej jadłem jak zwykle.
Mam trening na cały tydzień i jest ok ogólnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 7409 Wiek 52 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39811
rustin

no tak myslalem,ze tragedia z tym planem.
...ale jesli jestes zadowolony....to katuj sie tak dalej.

nie ilosc,lecz JAKOSC.

twoj trening powinien sie opierac na KILKU ciezkich cwiczeniach zlozonych,wykonywanych 3 x tyg.-to wszystko,co potrzebujesz na swoim poziomie.

pozdrawiam.

"live and die in the squat rack"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 5 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 212
nie chce ćwiczyć fbw bo jakoś mi to nie pasuje.
a co źle robię?
poniedziałek klatka
środa barki triceps
piątek plecy biceps
a w miedzy czasie trochę brzuszków i coś na nogi.
źle tak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 5 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 212
doradz jak zrobić aby było lepiej jak możesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 7409 Wiek 52 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39811
rustin

alez ja ci nie kaze cwiczyc calosciowka-mimo tego,ze 9/10 lepiej sie sprawdzi.

chcesz,to rob splitem,tylko o ludzkiej objetosci.

tak na szybko-obetnij w swoim treningu o polowe ilosc cwiczen oraz serii....i juz bedzie ok.

i zacznij na powaznie robic nogi,a zwlaszcza przysiady-to najwazniejsze cwiczenie dla ciebie w calym twoim planie.

pozdrawiam.

"live and die in the squat rack"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 224 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 839
przede wszystkim jesli juz uparles sie na tego cholernego splita ktory i tak ci nie da efektow jesli nie masz z kilkanascie miesiecy stazu to moge ci doradzic tyle, za duzo cwiczen za duzo serii za malo powtorzen. zmniejsz sobie ciezar do 35 kg i bedziesz mogl robic serie 12 9 6 z progresja ciezaru powinno pomoc.

nie zapominaj o aspekcie duchowym. SOG'i poproszę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 5 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 212
to fbw taki ważny jest ? :) 35kg to trochę mało chyba.
to jak najepiej ćwiczyć tak w skrócie trzy razy w tygodniu aby były efekty?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1793 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11645
rustin wpisz w wyszukiwarkę "FBW" albo poszukaj opracowania w "Spisie tematów działu Trening". Tam masz wszystko opisane, wraz z przykładowymi planami.

Life is to short to be small :)
http://www.sfd.pl/Moja_siłownia_:_-t821837.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 5 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 212
Chodzi mi oczywiście o efekty w masie i sile czy fbw będzie lepsze o takiego treningu?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prośba o ułożenie treningu

Następny temat

Niesymetryczny rozwoj klatki piersiowej

WHEY premium