SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zastrzyk !!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4592

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 3473 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19777
rozwalaja mnie takie glupie plebany jak reksio, nie dalbym ci do buzi nawet za taka objawe d****izmu..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 981 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7202
reksio widzisz jakis problem? jesli nie to idz do pedagoga w szkole i z nim porozmawiaj...kolejny cwaniak a niektorzy z nas takich nie lubia wiec lepiej zatrzymaj czesc ze swoich niedojrzalych i tepych wypowiedzi dla siebie...dobrze Ci radze :)

Siła rodzi się tylko z bólu...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 469 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 34832
co za po***any typ... ale jest duzo takich co mysla ze walniesz troche koksu i bedziesz wielki bez cwiczen:-/ idz do budy pajacu glupi,jak ci sie nie podoba na***** sie tu wypowiadasz? lepiej zeby bylo cie widac z kilometra niz przemykac miedzy blokami jak szczur.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 590
Reksio Myslisz ze ****a Nam chodzi oto aby ****a podobac sie kobietom my to robimy dla siebie przynajmniej mamy jakis cel a takie s****iele jak ty siedza i ******la głupoty a Głupota obrazuje sie brakiem wiedzy na temat dopingu.Wiec reksio Podk***iłes ta wypowiedzia wszystkich ja sam osobiscie mam teraz taka mgłe na oczach ze bym cie dorwał to za***ał na miejscu!!!!!!!!!!!! Jesli zamierzasz Wyp*****lac z takimi tekstami to wyp*****laj bo jeszcze jedna taka wypowiedz i paru chlopaków z forum znajdzie sie którzy mogli by sie z toba spotkac. wiec Sie ****o Pilnuj ok Pozdro.hmmmmm Jak sie w****iłem ;/

/Życie JesT ZbyT króTkie ŻebY Być MaŁYm/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1425 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 57361


na nas ******lisz a sam kury po katach ruchasz !
i co ladnie to tak?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767
chlopaki jaka agresja widac wplyw saa przychylam sie do wypowiedzi innych czlowieku niemasz pojecia o dopingu i wypowiadasz sie na ten temat ! idz pan w***** z takimi tekstami jesli troche stralow mialoby robic szafe z czlowieka to wszyscy na ulicy byli by ogromni!a jednak nie sa!niektorzy tak mysla siegaja po koks bo chca byc wieksi ale niestety po czasie odchodza od tego bo widza ile to koszuje zaangazowania , wyrzeczen, sil wkladanych i serca!a my tutaj wszysy cwiczymy bo lubimy robimy to z pasja a nie po to zeby byc wielki i podobac sie laskom bo nawet z tego co wiem teraz laski leca na kolesi umiesionoych ale malych z rzezba!wiec nie ******l mi tu farmazonow ze ten kto wali koks jest slaby psychicznie i jest ciota bo jeszcze spotkasz jakiegos forumowicza na ulicy i dostaniesz oklep a widze juz chetnych jesli mowisz ze jestes dumny jak wygladasz i ze masz 18lat to moze wklej nam swoje fotki cwianiaczku wtedy pogadamy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 147 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8396
Reksio uzupełnij profil to się pośmiejemy bo jakaś nuda to przynajmniej się rozerwiemy troszkuuu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1489 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7453
Po***any typ wieje na kilometr gownem niemowlecym

"Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło sie nudno, kiedy umrzesz"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 981 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7202
jak jadą po nim %) podwiesic temat i niech ludzie patrza co sie robi tutaj z takimi kozakami

Siła rodzi się tylko z bólu...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Winstrol....

Następny temat

Wycineczka

WHEY premium