SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zastój w klatce piersiowej, co robić?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 750

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 153 Wiek 22 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3403
Witam,
Lat: 16
Staż: 6 miesięcy
Partia: Klatka
Ćwiczenia: 4s wyciskania na płaskiej, 4s wyciskania na skosie dodatnim, 4s rozpiętek
Ciężar: płaska - 45,50,55,60kg; skos - 35,40,45,50kg; rozpiętki - 7,8,9,10kg
Powtórzenia: 12-10-10-8
Od końca grudnia ćwiczę tym samym ciężarem, nic się nie zwiększa, nie mogę więcej podnieść, w ostatniej serii przeważnie robię po 2-4 powtórzenia sam, nie więcej. Trochę mnie to zaczyna irytować, jak każdego zastój, więc co doradzacie?
Proszę o pomoc :)
Pozdrawiam!

Prawdziwym kluczem do sukcesu nie jest opieranie się na schematach, prawdziwym kluczem jest stworzenie idealnego schematu dla siebie.
http://www.sfd.pl/[BLOG[XxSPIDxX__od_zera_do_pakera_:D-t1085771.html 

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Wyjątkowo przepyszny zestaw!

Zgarnij 3X NUTLOVE 500 w MEGA niskiej cenie!

KUP TERAZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1203 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 25537
Powtórzenia: 12-10-10-8
a nizej " w ostatniej serii przeważnie robię po 2-4 "
to co 4 ostatnie powtorzenia z pomoca?

Duramen

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 153 Wiek 22 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3403
Tzn w ostatniej serii robiłem te 8 jak podnosilem mniej niż 60kg, teraz daje radę to 60kg tylko właśnie 2-4 razy sam + 2-4 razy z pomocą.

Prawdziwym kluczem do sukcesu nie jest opieranie się na schematach, prawdziwym kluczem jest stworzenie idealnego schematu dla siebie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5182 Napisanych postów 59066 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 726066
a jak wygląda dieta w Twoim przypadku ?

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1203 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 25537
dieta to raz a dwa troszke przeladowany ten trening. Poszukaj sprawdzonego FBW - na forum pełno.Ogranicz do jednego maks 2 cwiczen na klate i zobacz co sie bedzie dzialo

Duramen

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Moja dieta była ułożona przeze mnie, na masę, 3300kcal, zachowując proporcje ok: 27% białka, 18% tłuszczu, 55% węglowodanów.
Te dwa ćwiczenia przez ile czasu robić?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5182 Napisanych postów 59066 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 726066
jeden mikrocykl treningowy 6-8 tygodni będzie ok

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 27 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1172
Jeśli ciągle robisz w tej samej kolejności ćwiczenia to co jakiś czas ją zmieniaj, spróbuj też zmienić ilość powtórzeń w seriach. Po jakimś czasie mięśnie przyzwyczajają się do danej kolejności ćwiczeń, do danej kolejności ruchów po zmianie może pojawić się poprawa.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[BLOG] CaptainAmerica - pierwsze wycięcie, w chooya nie cięcie

Następny temat

Proszę o pomoc w dobraniu odpowiedniego treningu

BF