SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zapytaj Bartłomieja Bąka sezon 2012 STRONGMAN

temat działu:

Iron Horse Series

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 42792

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 258 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1872
Najnowsze wyczyny z hantelkiem :





Co do formy na kolejny etap eliminacji moge powiedzieć że jestem mocniejszy niż miesiąc temu.Poprzednie zdobycie 1 zniweczył organizator ale tym razem nie będzie już takich numerów. Jadę żeby wygrać!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
marek.c I.H.S. TEAM
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 3300 Wiek 58 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28036
gratuluje, podziwiam upór determinacje i wole walki naszego Kolegi Bartka. Co do pewnych zarzutów w jego kierunku podpowiem od siebie ( zawsze imponowała mi sprawność fizyczna i siła - od 17 roku życia trenowałem juz na siłowni, otarłem się nieco o trójbój siłowy ) : trening siłowy w którym wykonuje sie jedno lub kilka pow na potężnym ciężarze zasadniczo rożni sie od pakowania na siłowni pompującego mięśnie w kilkunastu powolnych stabilnych powtórzeniach zasadniczo tym że mocno obciąża stawy, ścięgna i całą konstrukcje powstałą z tkanki łącznej, poza tym silnie obciąża cały układ nerwowy, i tan kto nie dźwigał choćby jednorazowo 3 krotnej wagi swego ciała lub nie wykonywał kilku powt. w ćwiczeniu złożonym na ciężarze przekraczającym 2 krotność wagi ciała nie wie nawet o czym mówi Bartek. Od siebie dodam zę taki trening daje odczucia jak ciężar wgniata w ziemie człowieka, czuć jak kręgosłup kurczy sie na całej długości, w głowie wraz z odczuwalnie walącym tętnem pojawiają sie rożne myśli z którymi w tych sekundach trzeba walczyć.. a cały organizm wręcz woła o litość której nie otrzymuje... tu nie ma miejsca na słabych psychicznie... o ile w treningu kulturystycznym mozna spotakć ludzi o wątłej konstrukcji zarówno kostno - stawowej jak i psychicznej o tyle w sportach czysto siłowych nie mam miejsca dla kogoś kto nad soba sie rozczula i płacze.
poza tym widze ze Bartek trenuje sam, co też wymaga o wile wiekszej determinacji niz jak sie trenuje w grupie majacej te same cele..
Ciesze sie z ze nasze suplementy moga w takiej walce pomóc.. konkretne produkty dla konkretnego człowieka ..
pozdr
mc

IHS TEAM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 177
Bartek a jest ktos kto moze ci zagrozc w zdobyci 1-miejsca?? Czy jestes w 100% przekonany ze to bedzie twoj dzien i ze wygrasz pisze tak ze wzgledy na to ze w Pabianicach nie doceniles konkurencji podeszles za pewny siebie,bo sa konkurencie w ktorych nie ktozy moga urwac ci punkty a co moze sie zakonczyc tak ze mozesz nie wygrac tych zawodow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 258 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1872
Nie zgadzam sie z tobą ponieważ w Pabianiach nikogo ani niczego nie zlekceważyłem! Mieli nie liczyc punktów z eliminacji to po co sie szarpać a na końcu okazało sie odwrotnie ( pomimo wygrałem eliminacje).Ale nigdy nie można być pewnym na 100% zwycięstwa ale nastawiony jestem na wygraną.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 177
ale jest kilku zawodnikow ktozy moga ci urwac cenne punkty np; Matusz Ostaszewski jest szybki i dynamiczny moze namieszac w skladzie, Damian Niemczuk bedziesz musial sie sporo napracowac jezeli chcesz go pokonac w martwym ciagu i Kopacki ma stalowy uchwyt. Bartku ja bym na twoim miejscu walczyl tak zeby poleciec do USA i tam powalczyc o dobra lokate. Chyba ze masz cos do udowodnienia???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 146 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1913
Zobaczymy co się będzie działo w Garwolinie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 258 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1872
Nic nikomu nie muszę udowadniać. Startuję dla siebie . Jedyne czego sie obawiam to kontuzji i to one mogłby pokrzyzować moje plany.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 177
wiec,po co ci Bartku koniecznie zajmowac 1 skoro te zawody czy bedziesz 1 czy 3 to i tak lecisz wystarczy tylko wszystko od poczatku do konca kontrolowac i bilet do USA pewny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marcin4_ I.H.S. TEAM
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3745 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13799
Nie sądzę aby Bartek jechał na zawody po to aby walczyć o np 3 miejsce, jak widać w dzienniku i jak mniemam czytając jego wypowiedzi jedzie aby wygrać- po to się w końcu trenuje!!!
Pozdrawiam i czekam na filmiki a Garwolin w moich stronach na pewno kilku znajomych odwiedzi zawody
Powodzenia!!!!!
Nie dziękuj tylko WYGRAJ!

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 177
zgadza sie jest to furtka do duzej kariery sportowej w tym sporcie. Jestem bardzo ciekaw jak to sie potoczy w Garwolinie czy bedzie zdecydowany faworyt czy bedzie walka do samego konca
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak dobrac odrzywki na mase przy systematycznum treningu.

Następny temat

IRON HORSE- SPONSOR ZAWODÓW - Kłodzko 31.03.2012

WHEY premium