SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zapytaj Bartłomieja Bąka sezon 2012 STRONGMAN

temat działu:

Iron Horse Series

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 42803

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 4217 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 43747
Witam, widzę że progres na ciągach jest W październiku będą organizowane Mistrzostwa Polski w martwym ciągu, liczę że wpadniesz Tarnowskie Góry są blisko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 318 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18087
super a będą jakieś kategorie wagowe ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 258 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1872
Dokładnie Rafale ciężka praca daje efekty. Dzięki za wspomnienie o tych zawodach. Zapisze sobie w kalendarzu.



W tym miejscu zapraszam na V Mistrzostwa Polski Strongman Amatorów i Finał Eliminacji do Arnold Strongman World Championships 2013 cz.1

Konkurencje:
Godz. 12
1.Wyciskanie hantli 75 kg na ilość ( dwóch zawodników równocześnie)
2.Walizki 130 kg na czas ( dwóch zawodników równocześnie )

Godz. 18

Startuje najlepsza ósemka z cz1. To będzie decydujące starcie o tytuł Mistrza Polski 2012 i o trzy bilety do USA na przyszłoroczne Mistrzostwa Świata. W Międzyzdrojach zapowiadają się niesamowite emocje, a walka o tytuł i bilety trwać będzie najprawdopodobniej do ostatniej konkurencji.

Konkurencje:
1.Belka na maxa każdy z zawodników trzy podejścia ( waga wyjściowa belki 125 kg)
2.Przerzucanie trzech kamieni przez poręcz i załadunek dwóch na platformę – na czas
3.Uchwyt herkulesa na czas
4.Opona 6 obrotów plus przenoszenie bala 80 kg plus przenoszenie worka 70 kg – na czas
Konkurencje rezerwowe - Martwy ciąg sztanga na maxa , zegar, waga płaczu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 258 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1872
Znając juz konkurencje mogłem troszke popróbować moje dyspozycje w poszczególnych bojach.Dzisiaj przestawiam finalowe podejścia w wyciskaniu belki nad glowe.







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 258 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1872
To co wyprawiam siłowo w tym sezonie na treningach przekroczyło moje oczekiwania. Jestem mega zadowolony z suplementów IRON HORSE SERIES. .Kolejne potwierdzenie skutecznej suplementacji tymi produktami.



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 258 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1872
Już za dwa tygodnie w Międzyzdrojach Nasz zawodnik Bartłomiej Bąk bedzie walczył w V Mistrzostwach Polski. Będą to dla niego zawody o potrójnym znaczeniu :
- Będzie to finał Eliminacji Arnold Amateur Strongman World Championships 2013, gdzie trzem najlepszym zawodnikom zostaną wręczone symboliczne bilety do USA na przyszłoroczne mistrzostwa Świata .
- Możliwość zdobycia tytułu Mistrza Polski
- Zwycięzca zawodów w Miedzyzdrojach wywalczy sobie prawo startu w Mistrzostwach Europy Strongman, które odbędą się 8.09.2012 w Gruzji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 258 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1872
Mała relacja z Międzyzdrojów gdzie zdobyłem upragniony bilet do USA na Mistrzostwa Świata Amatorów w 2013.











Zmieniony przez - gebels w dniu 2012-08-12 22:22:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 258 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1872
Nakręciliśmy również relację video z tych zawodów - zapraszam do obejrzenia:





Zmieniony przez - gebels w dniu 2012-08-12 22:25:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 258 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1872
Następny start mam dopiero 1 września więc teraz trzy tygodnie na przyłożenie się do treningów. Wrzesień zapowiada się bardzo ciekawie ponieważ mam kilka zaproszeń na międzynarodowe zawody z czego przede wszystkim 8 wrzesień Mistrzostwa Europy w Gruzji.
W tym tygodniu zaplanowaliśmy zrobić pięć treningów na siłowni.
1.Poniedziałek - klatka
2.Wtorek - nogi
3.Środa - biceps , triceps
4.Czwartek - barki
5.Piątek - plecy.
Dzisiaj przedstawiam dwa filmy z najcięższych serii na ławce prostej i skosie do góry. Wspomnę tylko iż przed treningiem obowiązkowo SHOW TIME i jazdaaa.







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 258 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1872
Dzisiaj przysiady - 260 kg.





Zmieniony przez - gebels w dniu 2012-08-14 22:10:07
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak dobrac odrzywki na mase przy systematycznum treningu.

Następny temat

IRON HORSE- SPONSOR ZAWODÓW - Kłodzko 31.03.2012

WHEY premium