SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zapłodnienie na cyklu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8853

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

24

Waga

101

Wzrost

188

Obwód ramienia

42

Obwód klatki

120

Obwód uda

68

Obwód talii

90

Staż na siłowni

4

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

B 2,5g, T 60g W nisko

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

prop meta, prolo, obecnie prop wino

Opisz swój plan treningowy

split x4

Cel cyklu

aktualnie redukcja

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

w trakcie

Stan zdrowia

bdb

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

brak
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 854 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30378
No k***a ja mam chłopaka :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3789 Napisanych postów 18465 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205638
jowww
Ja byłem na enanie, mecie, dece, trenie, t3... zaj**isty chłopak z tego wyszedł :D


Pamietasz moze jakie dawki wrzucales i w ktorym tygodniu cyklu doszlo do zaplodnienia?
Dawales HCG podczas cyklu?

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 854 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30378
Enan 500 mg, deca 450, meta 40 mg, to wszystko lecia lo od ok 15 tygodni, zszedłem akurat z mety (drugi raz po 4 tygodnie) i decy a dałem 250 trenu a i 50 T3.
HCG jakis miesiąc wcześniej 5000 przybiłem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3789 Napisanych postów 18465 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205638
Dzieki za info

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1288 Napisanych postów 1267 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32297
znajomemu z osiedla właśnie urodził się chłopak, na czym był nie wiem ale on nie schodzi Co do zdrowia dziecka to nigdy nic nie wiadomo Ja tych co znam i maja dzieci na cyklach są zdrowe Ciesz się że będziesz wspaniałym tatą a czy będzie syn czy córka to bez różnicy

w toku eksperymentu chemicznego

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 102 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2060
Jeżeli teratogenność dla Ciebie to pojęcie przedstawione w wiki to się zgadza. Jak zaglądniesz do podręcznika medycznego to dowiesz się, że teratogenność oznacza także działanie czynników teratogennych na komórki jajowe i plemniki, czyli przed powstaniem zarodka - więc DOTYCZY MĘŻCZYZN! Artykuły w wiki pisane są w 80% przez ludzi w wieku 16-21 lat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94921 Napisanych postów 364911 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670432
były kiedyś na forum wrzucane badania z kliku źródeł dotyczace saa a zwłaszcza bolda i było że nie ma wpływu zadnego.Nie chce mi się teraz szukac w necie tego.Nie ma ani jednego przypadku!! udowodnionego aby problemy zdrowotne dziecka były spowodowane stosowaniem saa prze mężczyznę

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94921 Napisanych postów 364911 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670432
Tak więc nie ma co demonizowac tak strasznie tego,wystarczy poczytać pierwsze lepsze skutki uboczne palenia papierosów
Nie słyszałem też przypadku aby któryś z kulturystów stosujący latami saa miał chore dziecko,jakies pojedyncze przypadki które są splotem wielu czynników.Z drugiej strony warto zawsze dmuchać na zimne.Wpływ moze mieć wszystko poczawszy od odzywiania skończywszy na środowisku w którym żyjemy.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 959 Napisanych postów 2729 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 46484
Lepiej panowie sie wstrzymać i nie byc myśli ze " a bo jestem na cyklu to mogę" mi sie tez parę razy zdążylo nie powiem raz mialem obawy bo tydz po hcg poszlo ale na szczęście nic heh bezpieczniej jak panna lyka tabletki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 854 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30378
megaloser
Jeżeli teratogenność dla Ciebie to pojęcie przedstawione w wiki to się zgadza. Jak zaglądniesz do podręcznika medycznego to dowiesz się, że teratogenność oznacza także działanie czynników teratogennych na komórki jajowe i plemniki, czyli przed powstaniem zarodka - więc DOTYCZY MĘŻCZYZN! Artykuły w wiki pisane są w 80% przez ludzi w wieku 16-21 lat.


Nie opieram się na wikipedii, po prostu nie chciało mi się tłumaczyć. Na studiach przerabiałem temat teratogenności i wciąż uważam że jak nie jestem kobietą w ciąży to nie ma czego się bać. Dowodem jest mój syn.


Zmieniony przez - jowww w dniu 2014-06-25 22:48:43
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gino pod koniec cyklu ;>

Następny temat

Do korekty

WHEY premium