SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zamiast kastetu zapalarka w dłoni.

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18731

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4408 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
tak, zwiększasz mase pięści, usztywniasz ją (zwłaszcza paliczki).

SI VIS PACEM, PARA BELLUM...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 685 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6096
Powoduje to obciążenie pięści a tym samym wikszą siłę uderzenia, dla porównania spuść sobie na nogę ciężarek 1kg i 5kg? Czujesz różnicę? Jak wrażenia? Ja uzywam do obciążenia pięści pęka kluczy od chaty, opracowalem to i idealnie leżą mi w dłoni, a zawsze mam je ze sobą w kieszeni od kurtki. Jak idę to zawsze mam ręce w kieszeniach więc profilaktycznie mam już ułożone klucze w łapce, zwłaszcza jak jest późna pora. Ale mam też inny patent o którym nie było tu mowy, pochodzi on rodem z filmu ze Stevenem Seagalem : nosiłem kiedyś przy sobie kawałek szmaty długości 0,5 metra i szerokości ze 30 cm i uwaga : Kulę bilardową! Polegało to na zawinięciu kuli w szmatę tak by nie wypadła, następnie chwyta się dwa końce szmaty (kula jest zawinięta idealnie w środek) i nap*****lasz. Tylko skuteczność czynu zbyt masakryczna jak trafisz. Ci co oglądali "Out Of Justice" czyli "Szukając sprawiedliwości" lub "Poza Prawem" (rożne tłumaczenia) wiedzą o co chodzi.

-=/ Eyden /=-
www.eyden.prv.pl
www.cyberstacja.com 

-=®| Eyden |®=-
"...pieprzę ten wyścig, zatrzymam się tu... pozostając czysty..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4408 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
z tą kula też dobry patent, ja uzywałem jej jak nunczaku.

SI VIS PACEM, PARA BELLUM...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 685 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6096
No wlaśnie nie wiedzialem jakryc jak to im przyblizyc ale dokladnie o to chodzi...

-=/ Eyden /=-
www.eyden.prv.pl
www.cyberstacja.com 

-=®| Eyden |®=-
"...pieprzę ten wyścig, zatrzymam się tu... pozostając czysty..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 10091 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53086
Kiedys czegos takiego uzywano w charakterze procy...Nawet jak bylem maly to sie bawilem...ale z celnoscią bylo kiepsko.

"Kto jest najlepszym szermierzem na świecie?
-nie mam pojecia.Znalem wielu,którzy sie za takich uwazali.
-chcialabym wiedziec...kim tacy szermierze są.I gdzie są.
-Gdzie są,to ja wiem.
-Ha!Więc gdzie?
-Na cmentarzach.
*

Zycie mnie juz nie bawi
*
"Nie wierz nigdy kobiecie"
*
"FIRST POSITION,AFTER-SUBMISSION"

https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/36.gif[/img] SFD Ju-Jitsu TEAM SFD Ju-Jitsu TEAM SFD Ju-Jitsu TEAM [img]../../buziaki/36.gif" alt="" />

Gory upajaja.Czlowiek uzalezniony od nich jest nie do wyleczenia.Mozna pokonac alkoholizm,narkomanie,slabosc do lekow.
Fascynacji gorami nie można.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2201 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15791
No, czyli odwieczny problem.

Pytanie można by nazwać:
Nosić czy nie nosić - kto mieczem wojuje ten od miecza zginie????

1. Kupa ludzi (szczególnie tych młodszych wiekiem coś nosi) to ci niekumaci - czują się lepiej, rzadko kiedy użyją bo np. odwagi nie starczy - folklor.

2. Ci którzy noszą, mają głowę tam gdzie trzeba i umieją użyć są grupą powodującą najmniej zagrożeń - moim zdaniem.

3. Najgorsi są ci - którzy noszą broń z premedytacją - z założeniem jej użycia - niekoniecznie znając jakieś wysublimowane techniki dla tejże broni. (Byłem parę lat wstecz świadkiem sytuacji jak jeden trzymał ofiarę a drugi tłukł ją bejzbolem, efekt bardzo poważne stłuczenia przedramion i nadgarstków u tego co trzymał).

A noszenia broni się całkowicie nie wyeliminuje, i czy ja to pochwalam czy nie to i tak małolaci będą latać z nożami i kranami. Więc trzeba uważać i tyle. Ale i w paranoję popadać nie można.




https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img] SFD FIGHT CLUB SFD FIGHT CLUB SFD FIGHT CLUB [img]../../buziaki/29.gif" alt="" />

Doradca w Rukopasznyj Boj/Samozaszczita

So give it up you bloody sods you'll not be getting laid
And the sooner that you're out the door the sooner we'll be paid

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 10091 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53086
Kiedys stalismy sobie z kumplem w nocy na chodniku(on pilnowal obiektow sportowych,ja tez czegos takiego)i ulicą idzie sobie koles.Okazuje sie,ze moj kumpel troche go zna.I pyta"Gdzie sie włoczysz po nocy?"a ten gość wyciąga z rękawa około....50 cm nóż!!!I mówi:"Poluje".
Psycholi nie brakuje.

*****************************
"Kto jest najlepszym szermierzem na świecie?
-nie mam pojecia.Znalem wielu,którzy sie za takich uwazali.
-chcialabym wiedziec...kim tacy szermierze są.I gdzie są.
-Gdzie są,to ja wiem.
-Ha!Więc gdzie?
-Na cmentarzach.
* * *
Zycie mnie juz nie bawi
* * *
"Nie wierz nigdy kobiecie"
* * *
"FIRST POSITION,AFTER-SUBMISSION"

https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/36.gif[/img] SFD Ju-Jitsu TEAM SFD Ju-Jitsu TEAM SFD Ju-Jitsu TEAM [img]../../buziaki/36.gif" alt="" />

Gory upajaja.Czlowiek uzalezniony od nich jest nie do wyleczenia.Mozna pokonac alkoholizm,narkomanie,slabosc do lekow.
Fascynacji gorami nie można.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 255 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5237
Interesujace jest noszenie czegos co zwieksza moc uderzenia, ale faktycznie jest to sprawdzony sposob? Czy tylko takie spekulacje jakies ("bo niby z fizyka tak wynika: wieksza masa =wieksza energia kinetyczna")
Sprawdzil to ktos? I co najlepiej jest nosic? Jakiej wagi na oko powinien byc ten przedmiot (zeby nie byl za ciezki czasem hehe), wydaje mi sie, ze taka klodka bez tego ******lnika bylaby dobra...

"Kto nie walczy ten ginie, a kto umarl ten nie zyje..."

"Kto nie walczy ten ginie, a kto umarł ten nie żyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 786 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8487
sprawdzony nawet kibice na ustawkach maja zapalniczki w dloniach....








https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img]SFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUB[img]../../buziaki/29.gif" alt="" />
"Cukierki są słodkie ale seks nie popsuje ci zębów."
http://www.kungfu.z.pl 

SFD FIGHT CLUB
Cukierki są słodkie ale seks nie popsuje ci zębów.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1692 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14199
Z ta fizyka to nie bylbym taki pewien. Co prawda, wieksza masa to, owszem, wieksza sila, ale zakladajac, ze w tym rownaniu nie zmienia sie predkosc. A jak wiadomo z ciezarkiem nasza dlon ma wieksza bezwladnosc, czyli trudniej ja ruszyc. A co za tym idzie lapa obciazona jest wolniejsza od nieobciazonej (dlugo mi zajelo dojscie do tego wniosku ). Ale z drugiej strony trudniej taka obciazona lape zatrzymac (ze wzgledu na bezwladnosc wlasnie).

No i dochodzi jeszcze to o czym tu wszyscy mowia, czyli lepsze usztywnienie dloni, zacisnietej na czyms twardym.

Fear And Loathing in Mrzezyno 2003!!!

Pozdrawiam

Pozdrawiam

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Puchar Polski. light- kick-wyniki

Następny temat

male pytanie bo jestem zielony.

WHEY premium