SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zakwasy na cyklu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8061

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 639 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4345
Chcialem sie tu wspolnie z wami zastanowic nad zagadnieniem zakwasow w czasie cyklu. Po przeczytaniu artykulu Mawashiego https://www.sfd.pl/temat185552/ naszla mnie refleksja na ten temat. Jezeli biore testosteron zakwasy praktycznie calkowicie u mnie zanikaja a normalnie mam je po kazdym treningu. Nie jest to dla mnie zjawisko calkiem pozytywne poniewaz lubie je i lubie czuc ze ciezko cwiczylem. Ale wracajac do tego artykulu, pisze tam ze zakwasy nie sa wynikiem wydzielania sie kwasu mlekowego lecz mikrouszkodzen miesni (nawet do 30% powierzchni) co powoduje stany zapalne i ten charakterystyczny bol "zakwasowy". Jestem wiec ciekawy w jaki sposob testosteron sprawia ze bolu nie ma?
Any one?

Push Your Limits!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 60
Kox przyspiesza rgeneracje, pompuje miesnie w trakcie treningu. Sa one lepiej dotlenione, i szybciej sie regenruja. Jak to wyglada od strony biochemicznej - niemam pojecia

Już wkrótce HIPERTROFIA w PL

Będzie się działo =D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 639 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4345
Ale czy robi to tak dobrze zeby bol znikl niemal calkowicie? Moze istnieja jakies inne przyczyny zakwasow o ktorych naukowcy jescze nie wiedza?

Push Your Limits!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ogólnie słyszałem kiedyś gdzieś taką teorię, że typowe zakwasy(wydzielanie kwasu mlekowego) występują dzień po ćwiczeniach, a te mikrourazy po 2 dniu i na kilka dni potrafią się utrzymywać nawet po intensywnym treningu, jak to się ma do dopingu to nie wiem. czasem tak mam jak zrobie konkretnie nogi to na drugi dzień prawie nic nie czuje, a na 3-4 nie moge po schodach codzić...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 639 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4345
A tez macie tak ze na cyklu zakwasy zanikaja?

Push Your Limits!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
na koxie zakwasy mijaja szybciej, norma.
mnie zastanawia tylko dlaczego na klatce zakwazy bede mial nawet jak zrobie 2 serie, powaga.

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 639 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4345
Miczelx wydaje mi sie ze to dlatego ze nie uzywamy zabardzo tych miesni w zyciu codziennym. Ja tez tak mam, oczywiscie jak robie bez koxu

Push Your Limits!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 3592 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31924
ja mam zakwasy zawsze tylko na klacie i tricepsie. na cyklu nie zauwazylem zadnej zmiany co do zakwasow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2657 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 55935
mam to samo z klatą mam na niej zakwasy największe i najdłuższe zawsze a jeśli chodzi o ich ustępowanie na bombie w krótkim czasie to wiadomo wiąze się to z przyspieszoną regeneracją na cyklu takze próg bólu jest podniesiony ,a więc żeby dobrze "zniszczyć" włókna mięśniowe na treningu trzeba uzyć więcej zapału ,większych cięzarów i intensywności jednym słowem krocie większego bodźca niż w off sezon , także jeśli w ogóle na drugi dzień nie odczuwasz najmniejszego bólu w trenowanych partiach to może po prostu za mało dajesz im popalić ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 639 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4345
Wierz mi ze nie Po prostu tak mam, a na cyklu staram sie jescze bardziej.

Push Your Limits!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1225 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6005
gdy mam "zakwasy" to czuje ze zyje!!!

test is the best!

CU IN HELL!!!

http://www.sfd.pl/temat225886

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Winko La pharma benda sogi

Następny temat

stezenie testosteronu

WHEY premium