SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zakup

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2033

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19
Ale zamknij sie pajacu , zal to moze byc Tobie siebie , jezeli nie masz nic sensownego do napisania to nic nie pisz proste? Ty masz chyba w tym momencie jakies kapleksy przez internet latwo komus "cos" napisac.Nigdzie nie napisalem ze chce odrazu sie za sterydy brac , widac ze wiekszosc ma problemy czytania ze zrozumieniem.Co do mojej diety nie musze jej nikomu tutaj zamieszczac bo wiem ze jest dobra mam swietnego trenera na siłowni i w tej sprawie nie potrzebuje konsultacji.Dzieki za niektore sensowne wpisy pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 7171 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 74292
kup sobie gainera na poczatkek i jedz duzo twarogow ,tunczykow ,ryzu itp...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958389
po pierwsze nie obrażaj
po drugie polecam na poczatek lekturę słownika języka polskiego "kOMpleksy"
a po trzecie nie bulwersuj się tak; widać jaka ta Twoja dieta "świetna" albo ten Twój trener - skoro ważysz tyle ile ważysz..
oczekujesz pomocy ,a nic nie robisz w tym kierunku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2907 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 27817
Co do mojej diety nie musze jej nikomu tutaj zamieszczac bo wiem ze jest dobra mam swietnego trenera na siłowni i w tej sprawie nie potrzebuje konsultacji.Dzieki za niektore sensowne wpisy pozdro.

jak bys mial dobr diete i trening to odzywki bylyby tobie zbedne poniewaz sa one uzupelnieniem kulawej diety
jezeli masz wszystko idealne to pjona dla ciebie i rosnij bez wspomagaczy

Czuwa nad Tobą Bóg
Nie wszyscy Cie w dupe kopną
są ludzie bez nóg

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MASÓWKA do 250 zł

Następny temat

CLA

WHEY premium