SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zaczynam ćwiczyć od nowa .

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 893

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 131
Witam , swoja przygodę z siłownią zaczynałem w gimnazjum .. lecz z braku kasy na jedzenie marnie to szło a z natury jestem szczupły 183 wzrostu i 63kg a więc nie ma rewelacji ;) Zakupiłem sprzęt który pozwoli mi zbudować mi wymarzoną sylwetkę a więc tak : gryf prosty 180 cm , średnio łamany i gryf na hantelki , do tego miałem 90 kg obciążenia ;) Ławeczka regulowana w kazdym poziomie i najbardziej co lubie drążek do podciągania . W planach mam kupić jeszcze wyciąg i poręcze do podciągania ;) Jak wiadomo dieta to podstawa do budowania masy a wlasnie tego najbardziej mi brakuje . Troche danych o mnie :

Waga : 65 kg
wzrost : 183cm
staż : rok w gimnazjum ^^
wiek : 20 lat
Zapotrzebowanie kcal : 3308

Przedstawiam wam dietę którą ułożyłem choć i tak wiem ze nie jest ona idealna . Ale lepiej zrobić coś samemu i poprawiać niż prosić się o gotowca i miec wszystko na tacy , tak więc proszę o rady co do tej diety




Zmieniony przez - KamilVanDiesel w dniu 2015-01-26 19:20:09
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
nie ejst zle, ale mozna kalorycznosc zmneijszyc troche.
bialo na poziomie 140g starczy, pobij za to tluszcze, dorzuc orzechow/oleju rzepakowego,lnianego

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 131
Ale jeśli mam 3308kcal zapotrzebowania to gdy odejmę kaloryczności masa nie pójdzie .. czytałem że budowanie masy zaczyna się przynajmniej od 200kcal od podstawy zapotrzebowania , dlatego też zrobiłem nadwyżke kcal .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
ja jestem zdania by zaczynac z mniejszego pulapu, bo jak i tak wrzucisz w swojej diecie zbilansowane posilki, powinno na starcie zmienic duzo

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 131
A więc jeśli zacznę z małego pułapu kcal to i tak masa ruszy i stopniowo iść w górę z kaloriami ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
dokladnie

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 131
W sumie może to i dobra rada .. ponieważ nie zmieszczę tyle żarcia z jednego posiłku więc to fajna metoda by przyzwyczaić brzuch do dużej ilości pokarmu . Słyszałem ze oliwą i oliwek można łatwo podbić kcal , czy to prawda ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
kazdym rodzajem tluszczy latwo podbic kalorie
w koncu srednio 1g to 9kcal

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Powrót na siłownię, ocena planu- jestem ektomorfikiem

Następny temat

Proszę o pomoc

WHEY premium