SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zażywanie kreatyny- pytania.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15334

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 247
Namyślam się nad zażyciem kreatyny. Wiem o niej tyle, że magazynuje ona w ciele wodę, dzięki czemu mamy więcej ciałka do kochania i siły do wykorzystania. Wszystko ładnie i cacy, jednak w opisie w sklepie SFD przeczytałem sposób zażywania. Zdziwiłem się niezmiernie bo pisze tam tak „...Suplement spożywa się zawsze na pusty żołądek. Po przyjęciu kreatyny należy nic nie jeść ok. 30-40 min...". Co to oznacza? Ja ćwiczę tak, jem obiad, niekoniecznie zdrowy, ale duży i sycący, głównie mięso, ziemniaki i jakaś sałatka. Dopiero po dwóch godzinach czuję się doskonale, mogę ćwiczyć i tak właśnie robię. Ćwiczę przez godzinę, czasem może dłużej, w czasie treningu piję dużo wody bo pocę się i grzeję niezmiernie, następnie po godzinie zabieram za jedzenie kanapek, bądź czego innego co znajdę w lodówce.

Teraz pytanie, jak mam zażywać tą kreatynę? Na pusty żołądek, to znaczy rano, po śniadaniu godzinę, potem od razu po treningu i godzinę przed kolacją?
Nie wiem jeszcze co kupić, mam na 4 tygodnie do wykorzystania 100-140zł, nie wiem jaką mieszankę kupić do tej kreatyny. Mam na oku OLIMP => Kreatyna 500 g 69,90 pln. Teraz co dokupić do niej by kreatyna lepiej się wchłaniała, bo chodzi mi o masę.

Efekt będzie zauważalny po krótkim czasie, czy dopiero po skończonym sezonie (5 tygodni)? No i czy po zaprzestaniu brania kreatyny przez dłuższy czas, nie zrobią mi się „flaki" z mięśni?

Moje dane:
Trenuję od lat trzech, jednak z BARDZO mizernym skutkiem. Przytyłem kilka kilogramów, lecz od dwóch lat waga nie pokazuje więcej niż 73kg. Moja przemiana materii mnie przeraża, jem jem jem i nic. Mam 19 lat, 176 cm wzrostu. Ćwiczę w warunkach raczej słabych, bo mam tylko ławkę, drążek, sztangę i sztangielki. Ćwiczę klatkę i ręce na zmianę.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1126 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19199
najlpeij na pusty żoładek z 30 gramami glukozy spowoduje to wydzielanie insuliny kótra wtłoczy kreatyne do komórek mięśniowych . Najlepij przyjmować rano(od razu jak wstanieszz) 5 gram potem po 30 minutavh posiłek i 5 gram przed treningiem .Było duzo postów o tym poczytaj trochę !1!

Gęstość, proporcje ,pocięcie ,estetyka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 247
Tak wiem, nie widziałem tylko co oznacza to "na pusty żołądek", bałem się, że mam głodować by przyjąć kreatynę w środku dnia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 37 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 65
kup detroksynę - wzmocni działanie kreatyny
pozdrówa

"siła to twoja ostoja - jedna szansa by zniszczyć zło które cie otacza"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9131 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470201
fajterwarga

jak detroksyna

jak już to dekstroza

pracujesz na banana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 37 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 65
khhhhhhhhh oka jusz nie bede

"siła to twoja ostoja - jedna szansa by zniszczyć zło które cie otacza"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
"Ćwiczę klatkę i ręce na zmianę"
Chłopie...chory jesteś?
Chcesz mieć masę trenujac jak lamer?
Nie masz treningu, nie masz sprzętu, nie masz diety i się dziwisz czemu masz mizerne efekty?
Zapisz sie an siłownie, poczytaj o diecie, i uriosniesz.
Poczytaj o treningu calego ciałą a nie jak jakiś plażówicz bez pojecia biegający w obcisłej koszulce po plaży i szczypiacy małolaty w dupy.
Zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 247
Miętki, dzięki za takiego kopa, był mi potrzebny. Doszukałem się, tego co mnei nurtowało i czego nie wiedziałem. Wiem juz, że raz w na 6 dni, to bardzo dobry czas, by dać czas na regenerację organizmowi. jeszcze raz dziękuję, no i chyba wstrzymam sie z kreatyną.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Odpisałem na maila.
Zdr.
Ps. Miałem kiedyś kolegę który robił np. tylko klatke, 4 razy w tygodniu
Dorobił sie ksywy "klaton"

Kumasz

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1083 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7851
popelniasz bledy dietetyczne i treningowe , kreatyna pomoze zlamac zastój i pchnac trening na wyzsza polke intensywnosci na pewno ,

rozpisz sobie diete , pocwicz z glowa i po 3 miechach kiedy wytrzymasz reżim zazuc krete i male bialko zyskasz kilka kilo i stracisz tkanke tluszczowa
1

każda masa wymaga czasu :)im wiecej pospiechu tym wiecej skutków ubocznych

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 0
Mam pytanie: czytałem wcześniej że aby stosować kreatyne trzeba wcześniej trenować minimum pół roku aby doszło do pierwszego tzw. zastoju mięśni. Co jeśli zażywam kreatyne a nigdy wcześniej nie ćwiczyłem i obecnie także nie stosuje żadnego treningu. Czy będą jakieś tego konsekwencje? Jeśli tak to jakie?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MAŁA KURACJA

Następny temat

Jakie witaminki lykac...

WHEY premium