SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Z kim chodzicie na siłke?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4741

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 110 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2612
Z KumPlem do mnie do piwnicy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 539 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4160
"z dziewczyna"

A tak aporpo kiedys typek przyszedł ze swoją laską ichciał się popisać. Wziął 50 na serie i inyy typek po nim zaczął się rozgrzewać 70:P Potem kiedy chciał robic tricepsk francuskim gryfem to kazał jej żeby mu go podawała. A pod koniec treningu nie sprzątną po sobie. A i jeszcze jeak weszli razem to on szedł przodem i jej nie przepuscił:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9813 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 111035
bartek-brt ja powaznie mowilem z ta dziewczyna. jednoczenie partner moj treningowy, do lekkich treningow

pozytywny jak HIV

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 539 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4160
No ja wieże tylko sobie przypomniałem takiego typka tylko że ona mu podawała takie spore jak na nią cięzary;P:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 640 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6938
ostatnio mój przyjaciel zemną nie chce chodzić na siłkę... bo ma prace dziewczynę itp... dlatego czasami przyprowadzam tam dobrą koleżanke i zapinam super na ławeczce kurcze jak w niebie!;) niezły hardcor!!! polecam!:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 539 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4160
Przynajmiej większość osób sondę potraktowała powaznie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 640 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6938
Ja napisałem serio...
Zresztą najważniejsze, żeby nie iść samemu bo to strasznie nie efektywne w ćwiczeniach. A tak to zawsze Cie coś zmobilizuje, żę zrobisz to od kolegi lepiej. Albo, że kiedyś koledze dorównasz:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 362 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15511
" Zresztą najważniejsze, żeby nie iść samemu bo to strasznie nie efektywne w ćwiczeniach. A tak to zawsze Cie coś zmobilizuje, żę zrobisz to od kolegi lepiej."

eć, to zależy od osobnika, bynajmniej
mnie się to nie tyczy.

i tak trochę, jakoby wynikało, że jak sam
zapodajesz trening to się o******lasz.

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 640 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6938
Bo tak jest w moim przypadku:D Jak sam idę na siłkę to kurcze myślę. Cała jest moja aa:D
Ale po chwili moja mentalność spada robie się jakiś nie wyraźny i flegmatyczny Dlatego czasem biorę boomboxa na siłkę jakaś stacja rmf fm to tylko trochę pomaga:). Zależy jakie Ćwiczenia robie i na jakie partie. Jak mam robić duże partie typu plecy to mi się samemu nie chce. Po zatym koledzy zawsze widza, czy mam prawidłową postawę i technikę i mogą poprawić:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 2685 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 96609
Z nikim, bo w innym wypadku, to są śmiechy-hihy, gadki-szmatki, a nie trening.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moja siłka

Następny temat

śmierć strongmena j.m

WHEY premium