SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Z cyklu "na budowie"

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1780

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 79 Wiek 13 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 810
Prosta pilka za tydzien jade na trzy miesiace do niemiec na budowe, nie bede mial mozliwosci treningu oprocz tego ktory sobie zrobie w domu ale to juz inna sprawa, popytam w treningu. Spadki beda to nieuniknione. Tutaj chcialbym sie dowiedziec co polecacie. Srodkow na razie nie mam wiele bo tylko 200 zl, dojdzie w czasie pracy wiec moze tam cos wylapie.

Robota 7-15, o 12 dluga przerwa. Planuje to robic tak
1 posilek - sniadanie - wzglednie duzo btw, wysoko kcal odpowiednio do zapotrzebowania

2 "posilek" miedzy sniadaniem, a posilkiem o 12 - jakies bialko, zastanawiam sie nad gainerem, ale mysle ze tak moze sie bardziej oplacic zwlaszcza przez budowe endomorfika

3 posilek tutaj porzadne jedzenie, odpowiednia ilosc btw normalka

4 "posilek" rowniez bialko

5 po robocie w domu kolo 15 tu juz rutyna i tak dalej

Co polecacie? ZMA/BCAA na regeneracje? Jakas kofeine? Oprocz tego biore ze soba jeszcze omega 3.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Przywal odpowiednio duzo ww złożonych. Jak bedzie zalewać ( w co szczerze wątpie ) to tnij.
Możesz kupić BCAA i pić przed i po robocie lub też w trakcie popijać.
Kluczem tu jest podaż kcal.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 79 Wiek 13 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 810
Jak to jest z dawkowaniem BCAA? 5g przed i po robocie na przyklad? Pamietam, ze czytalem iz jest jakis wyznacznik g na kg masy ciala, ale zapomnialem i nie moge tego znalezc, pamietasz?

Co do zapotrzebowania kcal to s.m.p.a mowil, abym nie podbijal i trzymal sie tego co ustalilem sobie 2 miesiace temu ( oczywiscie lekko ja modyfikujac pod sniadanie, obiad o 12, jedzenie po pracy i tak dalej ).

https://www.sfd.pl/Dieta_redukcyjna__Endomorfik-t706235.html

Bede obserwowal, ale moim zdaniem ja bym podbil. Rozumiem, ze nie masz nic przeciwko bialku pomiedzy tymi przerwami na normalna szame?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Białko IMO włożyłbym do normalnych posiłkow. Jak s.m.p.a mowi zeby nie podbijac to nie podbijaj ale po sobie wiem ze jak tyram jak wół niewiadomo ile bym zjadł i tak to przepale ( dobra przemiana materi dotego ) a nie jestem taki wyebany.
BCAA daj 1g/10kg masy ciała przed i po.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 79 Wiek 13 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 810
To skoro jeszcze stoi temat to zapytam jakie bialko najlepiej 1kg, bo zostalo mi jeszcze dymatize whey protein i wpc tak zeby wyszlo do 100zl. Nie chce kupowac WPC, bo to juz mam, chcialbym jakis izolat, ale nie znam nic oprocz Dymatize, a znowu 1kg nie ma na stanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Dlaczego izolat?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 79 Wiek 13 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 810
Bez zbednych dodatkow w/t
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 79 Wiek 13 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 810
Dzieki sprawdze. A co z normalnego bialka sam polecasz? Wybacz, bede wiedzial na przyszlosc i przy okazji sobie poczytam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Dla mnie składowo i smakowo nr 1
https://sklep.sfd.pl/Peak_Whey_Delicious_-opis25729.html

cena też przyzwoita jak na dzisiejsze czasy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 79 Wiek 13 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 810
A jaki smak, bo chyba nie podali.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jabłczan a redukcja?

Następny temat

CZy warto coś wziąć.

WHEY premium