SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co do cyklu na sile ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 947

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 293
siema!chcialbym nabrac troche sily i miec w miare dobry przyrost miesni.nie chodzi mi o byle aka mase tylko o mase miesniowa.cwicze 1,5 roku mialem 2 cykle na mono i 2 na gainerze.ale dosyc dawno temu.osatnio cwiczylem na sucho jakies 2-3 miesiace.mam dietke. chcialem spytac jaki zestawik bylby odpowiedni. ewentualnie prosilbym o jakies porady i np. przyklady jakiegos zestawu.mam zamiar zrobic 1 cykl na sile i 1 na rzezbe.nie jakas redukcje tylko fajny wyglad miesni.z gory dzieki.podaje zestawy:
mono + dextro juice
creapure mono + amino anabol ? (+ glutaforce ?)
jakis jablczan i z czym ewentualnie ?
creafusion+ ? (bo znalazlem produkt na necie i sklad mi sie w miare podoba ale nie wiem co ewentualnie do tego dodac)

pomozcie ! ;)
i jakby dalo rade napisac co do cyklu na sile a co na rzzezbe :P
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zobacz w sklepie sfd tam sa gotowe zestawy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 548 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5065
sa jakies ograniczenia jesli chodzi o kase ??
jesli nie to ja bym brał hp+ clout , ewentualnie + xpe
creafusion jest cienki , jak juz cos z takich rzeczy to cell pump , badz nitrobolonII pompa niemiłosierna po tym jest
no ale jak miałes 2 cykle mono no to mozesz sobie za***ac jakis cyklon własnie cos z hp połaczyc
pozrdawiam i zycze duzych przyrostow

DuzaPredkoscNieJestNiebezpiecznaLeczNieOpanowanieJejMozeBycNiebezpieczne!!!!!!!!!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 293
no ale te cykle mialem dosyc dawno :/ i dlatego mam w planie 2 cykle i chcialbym jakos to fajnie poukladac. no ograniczenia wiadomo ze sa ale z kasa nie jest zle moge na 2 cykle wywalic do 400 zl.ale moge tez mniej ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 294 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6667
Ja bym zrobił cos takiego:
Pierwszy cykl dwa razy małego Cell pumpa i do tego HMB - najlepiej MEGA CAPSY OLIMPA bo wyjdzie ekonomicznie (akurat na drugi cykl zacznie działac w ktorym chcesz zrobic rzezbe -jesli HMB na ciebie podziała )
Drugi cykl KO+mono, wyjdzie cos koło 450zł ale moim zdaniem warto

Fizjoterapeuta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Naturalne sposoby podkrecania metabolizmu.

Następny temat

Gain Bolic 6000

WHEY premium