SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ZULUM - test Pump Ghost

temat działu:

FITMAX

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7636

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 160 Wiek 49 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29358
Ja trenuję wieczorem 19-21 , na nogi Ghost też mnie zaskoczył , pompa okrutna na małym zakresie powtórzeń.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 276 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10395
W piątek późno wróciłem z pracy a w sobotę trzeba było wstać o 4.00 żeby wyrobić się do szkoły. Weekend w szkole więc trzeba było zapakować trochę jedzenia ze sobą. Wyglądało to tak:

-Zmielona wołowina 1kg + piersi z kurczaka 800g, do tego
-przyprawa do pizzy, czerwona papryka, sól, pieprz


Po usmażeniu wyszło 36 hamburgerów po 50g. Do każdego posiłku po 4 hamburgery+50g ryzu basmati+ 2 łyżki oliwy.



W dni bez treningu dieta wygląda następująco:

1. 100g maki żytniej razowej+6 białek jaj i 4 zółtka+30g proteiny

2,3 200g kurczaka +50g ryżu basmati+ 20ml oliwy+300g warzyw

4,5 200g wolowiny +50g ryżu+ 20ml oliwy+300g warzyw

6 60g Koncentratu białka serwatkowego +40g orzechów włoskich.



Zmieniony przez - ZuluM w dniu 2012-11-25 14:52:21

Nie dążąc do rzeczy niemożliwych na pewno ich nie osiągniesz.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 191 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6182
Smacznie to wygląda ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 276 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10395
te hamburgery na co dzień robię z samej wołowiny i dodaje do nich dodatkowo jajko. Kurczaka najczęściej smażę na patelni grillowej. Do posiłków jem zawsze brokuł lub fasolkę szparagową, ewentualnie pomidory.

Nie dążąc do rzeczy niemożliwych na pewno ich nie osiągniesz.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 859 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 38143
Dobry patent z tymi hamburgerami wołowymi

"jedyną drogą rozwoju jest ciągłe podnoszenie poprzeczki, jedyną miarą sukcesu jest wysiłek jaki włożyliśmy aby go osiągnąć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Sly-tech FitMax
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3583 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16407
Hamburgery i pizza uwielbiam to choć nie za często mogę sobie pozwolić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 276 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10395
Na takie hamburgery można pozwolić sobie codziennie, jedynie pełnowartościowe składniki nie to co w fast foodzie. Jedyny tłuszcz pochodzi z wołowiny ale i tak nie jest go wiele więc bym się nim nie przejmował. Jeszcze jak ktos potrafi upiec samemu bułki to już by była rewelacja :D Choć ja je jem z ryżem i nie narzekam.

Jestem już po treningu, dziś w planie trening A czyli:
-MC 2x10 80,100kg 5x5 120kg
-Wiosłowanie podchwytem sztangą 2x10 60,80kg 5x5 90kg
-Podciąganie na drążku wąskim podchwytem 2x10 ciężar ciała 5x5 +5kg

Dziś poleciała porcja pełna porcja Ghost Pump i przy niej zostanie, nie ma potrzeby zwiękaszania. Super sie czułem, sporo energi i chęci do treningu, praktycznie zero zmęczenia a znajomy wysiadł kompletnie przy podciąganiu (chyba będę musiał następnym razem podsypać mu ghosta :)

Nie dążąc do rzeczy niemożliwych na pewno ich nie osiągniesz.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 793 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23741
ZuluM ile czasu zajmuje ci trening? Tak z ciekawości pytam :)

A na hamburgery to chyba też się skuszę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 276 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10395
Ten trening to koło 45min bo trochę dłuższe przerwy robię niż zazwyczaj. Praktycznie zawsze staram się trenować około 45-60min.

Nie dążąc do rzeczy niemożliwych na pewno ich nie osiągniesz.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 276 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10395
Kolejny dzień, dziś bez treningu, jedynie 30min aerobów za mną. Jeszcze tylko łydki.

Jeden z moich posiłków wyglądał tak:


Mam tu:
-200g grillowanego kurczaka w przyprawie "złocistej"
-50g ryżu basmati
-300g fasolki szparagowej
do tego wszystkiego sos czosnkowy który zrobiłem z jogurtu naturalnego oraz 20-25ml oliwy z oliwek.

Jako że jestem w tej chwili na masie mogę sobie pozowlić na taki dodatek. Nie jest on mega kaloryczny a smak potrawy całkowicie inny

Nie dążąc do rzeczy niemożliwych na pewno ich nie osiągniesz.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SONGOMAT_PL - test Pump Ghost

Następny temat

STOLA_93 - test Pump Ghost

WHEY premium