SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ZULUM - test Pump Ghost

temat działu:

FITMAX

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7639

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Sly-tech FitMax
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3583 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16407
Tak myślę, że zwiększ do 14gram, a później już polecisz z większymi.Białko jak sam już się przekonałeś. Smaczne i bardzo dobrej jakości.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8678 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160898
nie oszukuj, bo zjadles pol paczki

...:::Every Dream Has A Beginning:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 276 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10395
pół z Tb i pół z bratem

Nie dążąc do rzeczy niemożliwych na pewno ich nie osiągniesz.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Sly-tech FitMax
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3583 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16407
hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 276 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10395
Dziś tylko interwał i łydki 60 powtórzeń. Z dnia na dzień będę zwiększał tą liczbę o 5. Jutro nogi, ciekawe jak się Ghost spiszę przy tym treningu :)

Nie dążąc do rzeczy niemożliwych na pewno ich nie osiągniesz.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3018
Fajnie się to wszystko czyta , musze przyznać że bardzo starannie prowadzisz dziennik. Planuje kupić ghosta , jednakże nie wiem jak ma się taka przed treningówka do treningu siłowego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 276 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10395
ma się bardzo dobrze, skład Ghosta właśnie super pasuje pod trening siłowo-kulturystyczny. Prekursory tlenku azoty jak np cytrulina czy AAKG powinny zwiększyć pompę mięśniowa. Matrix kretyn zwiększy poziom energii. Beta alanina to super środek na podniesienie wytrzymałości. Na koniec mieszanka BCAA o której dużo nie trzeba pisać bo każdy powinienń znać pozytywne działanie tych aminokwasów.

Za mną dopiero połowa porcji wiec z obszerniejszą relacja chwilkę się jeszcze wstrzymam. Produkt składowo super się prezentuję.

Jutro przetestuję 3/4 porcji a od następnego tygodnia polece 18g przed treningiem i myślę że nie będzie potrzeba zwiększania dawki.

Nie dążąc do rzeczy niemożliwych na pewno ich nie osiągniesz.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Sly-tech FitMax
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3583 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16407
Naprawdę bardzo dobrze opisane. Czekamy na więcej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 276 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10395
Ja już po treningu nóg a jak wy? Trenujecie rano czy wieczorem?

Ghost Pump spisuję się co raz lepiej, dziś 14g produktu użyłem. Trening poszedł bardzo szybko i gładko. Praca na 5 powtórzeniach a pompa odczuwalna bardzo dobrze. Myślę że po całej porcji będzie super efekt

Trening:
-Przysiady ze sztangą z tyłu 2x10 60,80kg i 5x5 100kg tyłek do ziemi, obowiązkowo!.
-Martwy ciąg na prostych nogach: 2x10 60,80kg i 5x5 100kg.
-Wznosy nóg w zwisie na drążku 3x10

Popołudniu jeszcze wcisnę gdzieś łydki, dziś 65powtórzeń.

Wieczorem będę smażył hamburgery na cały weekend, to zrobię kilka fotek, jak powinno trzymać się michę na zjazdach w szkolę

Nie dążąc do rzeczy niemożliwych na pewno ich nie osiągniesz.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Sly-tech FitMax
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3583 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16407
Czekamy na fotki. Ja trenuję zwykle pomiedzy 19-20tą.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SONGOMAT_PL - test Pump Ghost

Następny temat

STOLA_93 - test Pump Ghost

WHEY premium