SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ZNÓW KREATYNA

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1095

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 502
witam, czy jest sens wogóle brać kreatyne? czy nie jest to wyrzucenie pieniędzy w błoto? może mnie ktoś przekona? licze na burzliwe odpowiedzi
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2275 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9426
Sluchaj na mnie kreatyna nie działa za wery ale i tak widzę efekty!!! Ostanio kupiłem Vitalmax 500g za 50zł i to nei duże piniądze a nawet jak mi pójdzie kilka milimetró w łapie to i tak uznam ,że sie opłaca bo już jak bierzesz coś to inaczej sie cwiczy
Mam zestaw kreatyna+białka+anminokwasy po cichu liczę an 1.5cm w bicku ale myślę ,że 1cm zrobię i te parę kilo masy jak i siły.

The future is coming on......

>>> Doping Division Force Crew <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6083 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33055
W sumie jesli zalezy ci na sile - jest to znakomity produkt , jesli na masie , lepiej zainwestuj w porządnego gainer , to jest moje zdanie Jestem Pierwszy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2275 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9426
Nie nie jesteś Ale może następnym razem Ci sie uda

The future is coming on......

>>> Doping Division Force Crew <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6083 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33055
Fart

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kreatyna tak jak i większość supl. daje efekty dopiero wtedy gdy jest wszystko ok. z dietą i jeżeli jest np. gainer jeżeli trzeba itp, inaczej rzeczywiście lepiej jest kupić wspomnianego już gainera.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 468 Wiek 37 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1448
ja chce złapac jak najwiecej masy
mam kreatyne, hmb, glutamine, bialko i diete
Myslalem ze to najlepsze co moze byc na mase??????

Wyjasnijcie z tym gainerem!!!

-------

Jot-U
"Zły początek zły koniec przynosi." - Eurypides

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 963 Wiek 32 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7445
Hmh, kreartyna to oprocz gainera najleprzy srodek na mase, co ci tu tlumaczyc? gainer to gainer, sproszkowane bialo + weglowoadnuy i inne substancje do zmiesznaia z wodą lub mlekiem jako uzupelnienie diety...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale kiedy przestejesz brać kretkeę, to automatycznie kilka kilo ucieka...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Juni sprawa wygląda tak; żeby uzyskać maksymalne efekty a często nawet jakiekolwiek z tych supl. o których piszesz i nie tylko tych ale chyba wszystkich, musisz spełnić kilka podstawowych warunków, pierwszy to; odpowiednio ułożony i realizowany trening, drugi; odpowiednia dieta, trzeci; dodatkowe uzupełnienie diety- np. gainer i wreszcie spełniając te warunki możesz się rozglądać za supl. typu kreatyna, glutamina, hmb i inne, to tak jak budujesz dom to nie zaczynasz od dachu ale od fundamentów, ścian, stropów i wreszcie dochodzisz do dachu, a póżniej go wykańczasz i podobnie jest z kulturystyką trzeba najpierw zadbać o podstawy żeby móc się wogóle rozwijać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 502
czyli KREATYNA hm... może ktoś coś jeszcze napisze? jakieś ciekawostki ....
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

skllep

Następny temat

co sobie dokupic ?

WHEY premium