SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

znów kreatyna

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1057

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 644
Myślałem, że już nie będę musiał się pytać o kreatyne, ale mam mały problem....... w niedzielę kończy mi się pucha cytrynianu olimpa (250kps 600mg) i zastanawiam się czy niemógłbym teraz kupić jakiejś innej kretki (np. jakieś mono), czy musze skończyć cykl na tej samej kreatynie?? Czy może można tylko jakiś inny cytrynian?? Naprawdę nie wiem, bo nigdy nie widziałem żadnych postów na ten temat.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 364 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5719
Mozesz dokonczyc mono.Mino to mono patrz na cene a nie firme.Polecam Vitalmaxa

Fitness Or Another Piece Of Cake

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
szkoda, że nie zrobiłeś odwrotnie, najpierw mono a potem cytrynian, no ale spróbuj i tak, choć ja zastanowiłbym się nad estrem w tej sytuacji, ale zaczynam sie domyślać, że robisz tak z przyczyn finansowych to w takiej sytuacji i ta opcjamoże upaść...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 644
też właśnie myślę teraz, że lepij było zrobić odwrotnie, ale myślalem, że pojade na tym cytrynianie do końca. Niestety akurat nie mam kasy a kreatyna nie zaczeka w takiej sytuacji - cykl trzeba skończyć. Chyba kupie tego vitalmaxa bo żeczywiście to tania kreatyna. Dzięki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1409 Wiek 51 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5907
jest niezła promocja w olimpie Poszukaj na allegro 1300 monohydratu wychodzi ok 80 zł z przesylką Ja się podzielilem z Bratem i mam 650 za 40 zł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 644
Dzięki chłopaki za pomoc. 3majcie się.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mass XXL 4800g i CreaFusion jak najlepiej to spożytkować?

Następny temat

zamiast kreatyny

WHEY premium