SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ZESTAW

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 926

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 348
Witam Wszystkich.Na rynku pojawia sie coraz wiecej suplementow, az kreci mi sie od tego w glowie.Nie wiem co wybrac.I tu moja prosba : jakis dobry zestaw na mase (gainer,kreatyna,kreatyno-pochodne,aminolwasy),bez wzgledu na cene. PS:czy ktos moze mi powiedziec cos o F-16 Ultimate Nutrition. Z gory dzieki za odpowiedzi.POZDRAWIAM
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
dieta to podstawa, monowodzian lub ktorys ze stackow :xp,xpe,k.o,crerevolution,storm, witaminy i mineraly,omega-3 i inne NNKT
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 348
Witaj.Mam ponad 5,5 letni staz.Wzrost 184cm, waga 88kg.Wiem ze dieta to podstawa ale po takim stazu to nie wszystko.A moja dieta wyglad nastepujaco: po przebudzeniu odrzywka bialkowa Ultimate na wodzie po 0.5 h platki owsiane zwykle z sokiem do tego owoce.2h pozniej jajecznica z 5 bialek i 2 zoltek z ryzem.Ok 3h pozniej 0.25kg piersi gotowanej z kurczaka i 100g ryzu do tego warzywa.Ok 3h pozniej 100g ryzu do tego 200 g ryby i warzywa.Ok 3h pozniej puszka tunczyka 5 bialek jaj i 50g ryzu.Ostatni posilek albo odrzywka bialkowa albo twarog chudy z owocami.Diete czesto zmieniam.Do posilkow dorzucam olej lniany.Mam za soba juz kilka cykli na mono kreatynie.Niestety nie znam sie na suplementacji.A w sklepach jest tego pelno i nie widaomo co wybrac.naszczescie pieniazkow nie brakuje wiec chcialbym w cos zainwesowac.Tylko w co....??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 348
Sorry nie umiem edytowac.Nie znam sie na Waszych skrutach wiec badzcie wyrozumiali i nie piszcie ich w odpowiedziach do mnie.Z gory wielkie dzieki.Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Xpand + mono

Następny temat

po rocznej przerwie

WHEY premium