SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Złe wyniki badań - co robić ?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2543

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 448 Napisanych postów 1785 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30877
Dlugie estry bijesz 2 x w tyg po co sie tyle kluc,krotkie estry bijesz 3x.Zwiekszaj dswke testa w 2 iniekcjach np 300 to w nastepnym tyg 400.Hcg nie rozdrobnione mozesz trzymac normalnie w szafie w ciemnym miejscu.Po rozdrobnieniu w lodówce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 131 Napisanych postów 419 Wiek 31 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5396
Tura tak wyrzuca próby? Badanie w jakiej odległości od wzięcia tabsa? Brałeś rano przed badaniem? Co do testa to dopiero od 3tyg czuć porządnie jeśli bierzesz długiego. Poczekaj chwilę. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 128 Wiek 41 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 2455
Ture brałem ostatni tabs o 18 badanie następnego dnia o 7. Tury już nie biorę, bebechy już nie bolą , zwiększyłem teścia i to tyle, za 2 tygodnie ponowne badania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 25 Wiek 31 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 2880
Tura nie jest wcale łagodnym środkiem. Alat Aspat może być podwyższony przez inne czynniki. Odpowiednia suplementacja i kwestie ochrony wątroby masz zamkniętą. Kolejna sprawa jest taka, że chyba niepotrzebnie ta tura wrzucona. Trzeba było dać jakiś nandrolon chociażby. Sajdy zdecydowanie mniejsze, można lecieć na nandrolonach dłuuugi czas nawet :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 128 Wiek 41 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 2455
Witam ponownie po przerwie. Od maja zamieniłem testosteron z firmy IONS na firmę BoomLabs , ta sama ilośc czyli 500mg/week podzielone na 2 strzały w tygodniu. Badanie wykonane dzień po iniekcji tak samo jak poprzednio. Widać że boomlabs nie oszukuje na stężeniach i wynik jest taki jaki się spodziewałem.

Druga sprawa to że odstawiłem symex i w raz z testosteronem leci masteron w ilości 200mg/week , spodziewałem się że zblokuje on estrogen, ku mojemu zdziwieniu estro wywalone w kosmos

Pytanie czy masteron może być wałowany że nie zbił estro czy może po prostu 500 tescia do 200 masterona to za duża różnica stąd taki wynik. Zrobiłem także badanie na DHT dihydrotestosteron ale wynik będę miał za jakiś czas, zastanawia mnie czy może on wykazać brak masteronu ?









Zmieniony przez - Bartosz667 w dniu 2023-05-19 16:18:31

Zmieniony przez - Bartosz667 w dniu 2023-05-19 16:22:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
To czy nie oszukują na stężeniach nie jesteś w stanie stwierdzić przez badanie krwi. Jedynie badanie labo zawartości flakonu jednego i drugiego labu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 128 Wiek 41 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 2455
Co do estro to jak sądzisz , masteron wałek czy nie ? Za 2 tygonie ponowne badania tylko nie wiem czy do tego czasu dać 0.5 tab symexu do strzała czy może całą tabletkę.

I pytanko co do prolaktyny, próbować zbijać czy zostawić jak jest ?


Zmieniony przez - Bartosz667 w dniu 2023-05-19 17:27:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 131 Napisanych postów 419 Wiek 31 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5396
Ja biore 500testa i 500mastera i 0.5 tabsa symexu do strzala i estro jest ok 60 w zakresie do 40.

Master 200 week to troche mało.


Zmieniony przez - Testoreron w dniu 2023-05-19 18:06:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 128 Wiek 41 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 2455
To najwidoczniej że to rozegrałem, w zeszłym roku przy test 350 week i masteronie 200 estro miesiło się w widełkach bez symexu , nie spodziewałem sie że zwiększenie do 500 tak wybije estro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 4984 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 93124
Z tym masterem i wpływem na e2 to trzeba z dystansem podchodzić... U mnie w ogóle nie wpływał na estro, a raczej był tam master, bo skutki odczułem typowe dla dht.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc w cyklu cypio bold oxa

Następny temat

Badania przed testosteronem

WHEY premium