SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wyniki badań, czyli co z tym estradiolem ?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1516

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

23

Waga

86

Wzrost

189

Obwód ramienia

40

Obwód uda

Obwód talii

59

Staż na siłowni

78

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

2

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

CKD
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3114
Witam.

Jestem na etapie redukcji, obecnie leci 250mg cypio ew. Wczesniej wbijany byl enan 500ew oraz deca 300ew
Potrzebuje porady jakim środkiem (w jakich dawkach) zbić estro czy moze zostawić tak jak jest ?



Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3114
Jakie konkretnie zmiany w samopoczuciu masz na myśli? Według wyników które odebrałem dzisiaj poziom estro jest mniej więcej w połowie normy dla przeciętnego mężczyzny. Wcześniej był przekroczony ponad 3 krotnie. Wydaje mi się ze przy takiej wartości nie powinno być jakiś wyraźnych objawów. Pomijając oczywiście zmniejszenie aromatyzacji. Ogólnie czuję się dobrze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
Najlepszym rozwiązaniem byłby jakiś IA (exe, ari) ale w ostateczności może być nolva. Dawki zależą od środka, na który się zdecydujesz.

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93978 Napisanych postów 363783 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667084
j.w. na redu estro trzymaj nisko

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3114
Mam do dyspozycji Etadron. Jeśli zdecydowałbym się na ten środek to w jakich dawkach i co ile dni go brać ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93978 Napisanych postów 363783 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667084
daj ze 3 dni po całej tabsie potem połowa co ok 2-3 dni i powtórz badania po 2 tygodniach

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Jak wyżej. 2-3 dni na fronta a późnie po pół tab. Jak już będzie po tych 2-3 tyg lepiej z poziomem estro to leć sobie do końca cyklu 1/2 tab co 3 dni.

Zmieniony przez - rkarpinski w dniu 2015-05-12 10:06:51

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3114
Jaka jest zaleta przyjmowania etadronu zamiast provironu? Mam na myśli stosunek ceny do efektów :)
Nie będę ukrywał że chodzi tutaj o względy ekonomiczne, mimo że mam dostęp do etadronu to jest on dość dogi...

Zmieniony przez - IvanH w dniu 2015-05-12 11:24:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Provi to DHT. Jedzie po prostacie i lipidach ostro. Do tego również nie jest ekonomiczny. Mylisz się

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3114
Dzisiaj zrobiłem kolejne badania. Poziom estradiolu spadł do poziomu 22,43 pg/ml Exe leci w dawkach 1/2 tab co 3 dni. Utrzymać takie dawkowanie czy zmniejszyć do 1/4 tab ? Zależy mi na trzymaniu estradiolu w granicach normy (jestem podatny na aromatyzacje) lecz nie chce go zbić zbyt nisko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93978 Napisanych postów 363783 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667084
możesz zostać na takiej dawce i musisz kontrolować badaniami e2 dodatkowo jak będziesz powtarzal badania zrób jeszcze prl czy po dece i wybitym estro nie trzeba tez zbijać

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3114
Badanie poziomu prolaktyny robiłem już wcześniej. Wynik w normie, tylko estradiol był podwyższony. Chyba że zbicie estro mogło mieć jakiś wpływ na prolaktyne ?



Zmieniony przez - IvanH w dniu 2015-06-25 18:48:09

Zmieniony przez - IvanH w dniu 2015-06-25 18:50:25
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sucha masa - prośba o pomoc.

Następny temat

proszę o opinie testosteronu propionate

WHEY premium