SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Złe samopoczucie?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1048

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 40
Moze ktos pomóc. Testosteron w górnych granicach normy 760. Widelki 250-800.
A objawy jakbym miał zbyt niski, Brak libido, brak porannych erekcji, brak energi, problemy ze snem, problemy żołądkowe, zły nastrój.
Dodam że byłem u psychiatry, i brałem leki ktore nie pomogly. Endokrynolog stwierdził że niema podstaw do stosowania TRT bo testosteron jest w górnej granicy normy. Mam i inne badania z usg jader mogę podać jak będą potrzebne.
Dodam że 3lata temu byłem na cyklu i też źle się czułem przed cyklem. Na cyklu wszystko przeszło. Później po odstawieniu źle. Na odblokuj po zastrzykach Pregnyl rewelacyjnie.




Zmieniony przez - widzeciexd w dniu 2022-03-29 12:26:27

Zmieniony przez - widzeciexd w dniu 2022-03-29 12:32:21
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 36 Wiek 73 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3175
Testosteron calkowity nie ma znaczenia, bo ok. 98% jest związane z SHBG i nie stoi do dyspozycji.
Tego prostego faktu nie rozumieją zwykli lekarze. Endokrynolog powinien o tym wiedzieć.
Masz niski T wolny. Ponieważ jest w widełkach, endokrynolog nie widzi problemu. T wolny powinien być gdzieś pomiędzy 25 a 30.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7720 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237849
Hej, a może wina tutaj nie leży po stronie hormonów? Tylko po tym jak wygląda ogolna higiena życia? Przewlekły stres, złe odżywianie. Piszesz tez że byleś u psychiatry więc stąd właśnie obstawiam przewlekły stres bo z jakiegoś powodu musiałeś tam się udać.
Myślę że tutaj problem leży dużo głębiej i najpierw musiałbyś tutaj ustawić głowę, szama, treningi. Nikt tak naprawdę nie zna Twojej historii jak się prowadzisz itp więc cieżko cokolwiek konkretnego doradzić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29913 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
Testosteron może być wysoko, bo taka Twoja fizjologia, jednak mogą mieć tutaj znaczenie inne czynniki, jak np. przetrenowanie, przemęczenie organizmu, nieodpowiednia regeneracja. Inna sprawa, badałeś sam testosteron czy robiłeś też inne badania hormonów?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 40
DJ_DoDo
Testosteron może być wysoko, bo taka Twoja fizjologia, jednak mogą mieć tutaj znaczenie inne czynniki, jak np. przetrenowanie, przemęczenie organizmu, nieodpowiednia regeneracja. Inna sprawa, badałeś sam testosteron czy robiłeś też inne badania hormonów?

Robiłem też inne badania które zlecił endokrynolog. Morfologia, Lh, fsh, shbg, prolaktyna , progesteron, estradiol itp.
Tylko zastanawia mnie niski testosteron wolny. Norma 9,10-32,20 A mam 15,01.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 40
winterR
Hej, a może wina tutaj nie leży po stronie hormonów? Tylko po tym jak wygląda ogolna higiena życia? Przewlekły stres, złe odżywianie. Piszesz tez że byleś u psychiatry więc stąd właśnie obstawiam przewlekły stres bo z jakiegoś powodu musiałeś tam się udać.
Myślę że tutaj problem leży dużo głębiej i najpierw musiałbyś tutaj ustawić głowę, szama, treningi. Nikt tak naprawdę nie zna Twojej historii jak się prowadzisz itp więc cieżko cokolwiek konkretnego doradzić

Bo myślałem że to depresja. Trenować nie trenuje, jadłem zdrowo awokado, orzechy itp żadnej poprawy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2511 Napisanych postów 2358 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 77161
Warto abyś przenanalizował swój „życiorys”. Zwrócił uwagę na jakość i ilośc snu w ciagu dnia, tygodnia. Czy nie masz za dużo stresorów na głowie, a może jesteś po prostu przemęczony? Może zbyt dużo pracujesz? Może problem też tkwi w tym, że tj piszesz jesz zdrowo ale za mało? Kwestia libido jest bardziej złożona niż sam poziom testosteronu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12101 Napisanych postów 160561 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234941
Jeżeli po stronie hormonalnej wszystko jest w porządku Pozostaje jeszcze kwestia właśnie nastawienia psychicznego. Tak jak wspomina kolega wyżej libido to dość skomplikowane zagadnienie i dotyczy ono zarówno wtedy hormonalnej jaki naszego samopoczucia i nastawienia psychicznego. Jeżeli hormony są w porządku a będziemy mieć jakiegoś życiowego doła nasze myśli będą skupione zupełnie na cywilnym to również będzie tutaj problem aby być aktywny Seksualnie bo będziemy w tym momencie zajęci zupełnie innymi sprawami

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 40
TomQ-MAG
Jeżeli po stronie hormonalnej wszystko jest w porządku Pozostaje jeszcze kwestia właśnie nastawienia psychicznego. Tak jak wspomina kolega wyżej libido to dość skomplikowane zagadnienie i dotyczy ono zarówno wtedy hormonalnej jaki naszego samopoczucia i nastawienia psychicznego. Jeżeli hormony są w porządku a będziemy mieć jakiegoś życiowego doła nasze myśli będą skupione zupełnie na cywilnym to również będzie tutaj problem aby być aktywny Seksualnie bo będziemy w tym momencie zajęci zupełnie innymi sprawami

Dzięki. Chyba będę musiał się udać na psychoterapię.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12101 Napisanych postów 160561 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234941
Dokładnie powiem ci szczerze że teraz to jest dość powszechne zjawisko z tego tytułu że mieliśmy bardzo ciężki okres między innymi pandemiczny, gdzie społeczeństwo jest naprawdę mocno zestresowane i odbija się to między innymi właśnie na życiu seksualnym. Nie ma się kompletnie czego wstydzić jest to obecnie każda wizyta jak u innego specjalisty który po prostu udziela nam pomocy w kwestiach zdrowotnych. Także lepiej iść do kogoś kto profesjonalnie nam pomoże niż gdzieś tam szukać na własną rękę przyczyny i rozwiązania

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 40
Ja juz z rok sie tak męczę. No ale widzę że niema innego wyjścia niż psychoterapia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
nie do konca tak jest że wysoki poziom teścia to pała powinna cały dzien stać, na libido ma wpływ bardzo wiele czynników.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Witamina K2 45mg

Następny temat

Metka a hemoliza

WHEY premium