SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Niski poziom cukru,złe samopoczucie,senność.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2432

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 91 Wiek 6 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6363
Witam od dłuższego czasu zmagam się ze złym samopoczuciem ,ciągłą sennościa i ogólnie brakiem chęci do życia,postanowiłem sobie zmieżyć cukier po śniadaniu i wyszło 60mg/dl i wydaje mi się że jest to trochę za mało,około 2 miesiące szybciej jak sobie mieżyłem przez tydzień to na czczo cukier miałem na poziomie 51-58mg/dl byłem u lekarza i swierdził że może to być lekkie niedocukszenie,i nic z tym nie zrobił,a ja wciąż sypiam pare razy dziennie i do tego w szkole na lekcjach..,a śpię po 8-10 godzin,proszę o pomoc.

Zmieniony przez - zawodowiec208 w dniu 2012-12-29 13:40:57
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 758 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7858
Z czymś takim to udaj się do endokrynologa. Twój poziom cukru to hipoglikemia i nie jest to normalne. Powiedz nam coś więcej o sobie, wiek wzrost waga przebyte choroby jakieś leczenie dodatkowe, suplementacja.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Boks/siłownia. Zwichnięty bark.

Następny temat

Stawy

WHEY premium