SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

bole kosci, glowy, zle samopoczucie

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20300

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 276 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1924
cześć

mam do was taka sprawe, w niedziele miałem wyjazd mniejsza o to gdzie , jak wiadomo w ten dzien był upał niesamowity, a jechałem autem z klimatyzacja i dobrze było w srodku schlodzone i od tego dnia jak przypuszczam, wina wlasnie klimatyzacji, wplyneła na moje złe samopoczucie, bo nigdy tak sie nie czułem jak teraz, a objawy sa nastepujace w poniedziałek kazda kostka mnie bolała wszystko czyułem kazdy bol, cały dzien przespałem bo byłem nietomny, caly czas jakos zawieszony, nie moglem sie na niczym skupic - dziwny stan, we wtorek troche sie poprawiło kosci przestały bolec ale szyja i głowa mnie nadal bola i troche zakrecony chodze, taki jakby przybity...

czy dobrze wnioskuje ze to moze byc przez klimatyzacje i nagla zmiane temperatury ?

i czy mam sie czego obawiac ze mnie nadal glowa boli ? czy jeszcze poczekac i zobaczyc co sie bedzie działo czy smyrac do lekarza ? co o tym sadzicie, sorki za chaotyczne tlumaczenia tych oklolicznosci
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 126
Wydaje mi się, że to może być wina klimatyzacji. Niestety sporo osób tak reaguje, dlatego powinniśmy uważać. Na temat tego jakie powinno być powietrze, żebyśmy sie dobrze czuli można przeczytać w artykule: https://www.strefaklimatyzacji.pl/baza-wiedzy/abc-klimatyzacji/parametry-powietrza-wplywajace-najbardziej-na-nasze-samopoczucie,1.html
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
eeeeech, no ja mam podobne objawy przed grypa czy ciezkim przeziebieniem. Moze sie po prostu wychlodziles w tym samochodzie Z klimatyzacja jest tak ze nie powinno sie nastawiac zbyt duzej roznicy, to nie jest korzystne dla zdrowia.

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 276 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1924
tez tak mysle, ze to przez to, bo innej mozliwosci nie widze...


a co proponujesz zeby złagodzic bol głowy, to jest klócie jak chodze bo jak leze to jest okay, ale jak zaczne isc to od czasu do czasu tak mnie kloje jakby mi ktos szpilke wbijał w glowe i do tego stukał mlotkiem

macie jakies pomysły na to ? czy trzeba odczekac ?

kurna ale sie załatwiłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
lekow od bolow glowy jeste mnostwo, tylko one w sumie przyczyny bolu nie likwiduja, tylko maskuja, ale jesli ten bol jest uciazliwy no to pewnie ze sie cos weźmie, ja zawsze biore apap, na bol glowy mi akurat pomaga bo na nic innego nie
a boli cie glowa przy pochylaniu? moze zatoki masz przeziebione? ta glowa to cie boli bardziej z przodu?

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 276 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1924
nie, nie przy przechylaniu tylko jak np. leze to luz nie boli, ale jak wstane i sie przejde kawałek to nagle czuje takie klocie punktowe, jakby ktos wzial igłe i wbil w glowe na wylot i za chwile przestaje i pozniej znow, co jakis czas takie klocie mam, a kluje mnie hmm raczej z tyłu głowy ale to roznosi sie na cała czache, ciezko to opisac, ale raczej z tyułu tylko zastanawiam sie czy to nie jest od szyjii promieniowanie i przechodzi na głowe. Ale dzisiaj juz widze znaczna poprawe, poki co mniej boli i rzadziej to klocie wystepuje, czyli chyba wszystko wraca do normy... zapewne to było zawianie i mnie pokrzywiło... Zaczynam znacznie lepiej sie czuc i juz nie jestem taki otępiały(zawieszony) .

Dziekuje za odpowiedz oska i pozdrawiam serdecznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 3172 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21170
Droga Żądląca!
Czy opisywane objawy w okolicach szyi nie przypominają Ci objawów na wskutek podrażnień mięśnia czworobocznego, których opis podrzuciła Ci wczoraj pewna osoba o nieskończonej mądrości i pewności siebie ? .
"Przewianie" (na wskutek klimy) jest wspaniałym katalizatorem aktywacji podrażnienia do odczuwalnego poziomu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
moze i przypominaja
zapomniałam ze ty zawsze i wszystko wiesz najlepiej
( i tak ci sie oberwie )

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 276 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1924
respect hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
po pierwsze róznica temperatur pomiędzy wnętrzem a temperaturą panującą na zewnątrz
a po 2 grzyby i bakterie które siedza w klimie ...

typowe ogjawy rzekomogrypowe

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 3172 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21170
Boofi, a możesz napisać skąd się właściwie bierze ból "stawów" w tego typu przypadkach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
"zwykłe" zapalenie stawów ??

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BLIZNY & PRZEBARWIENIA - wątek ogólny

Następny temat

odmrozone ręce

WHEY premium