SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Yarek - HST

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2725

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 4559 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42829
"robie 11 dni sd... ale co to znaczy porządnego? nie jarze za bardzo"
-- porzadnego, czyli takiego gdzie jak najmniej sie przemeczasz, najelpiej siedź cały dzien przed tv i jedz


"Barki
- Wyciskanie sztangi sprzed głowy x2 (ew. 1 seria)
- Unoszenie sztangielek bokiem w górę x1
- Unoszenie na bramie w opadzie x1
(te 2 ostatnie ćwiczenia na zmiane)"
-- dałbym jedna serie Z tym ze to ty lepiej powinienes wiedziec.
a dąłbym jedna zeby na kazdy akton było w maire równomiernie, i czemu ostatnie dwa na zamiane, jak sie domyslał to to ostanie jest na tylni akton a przedostanie na boczny, nie zalezy ci na nich?

"Triceps
- Prostowanie ramion na wyciągu stojąc x1
- Wyciskanie francuskie sztangi w leżeniu x2 (ew. 1 seria)"
-- tu tez bym dał jedna serie


"Plecy
- Podciąganie sztangi w opadzie (wiosłowanie) x2
- Wznosy barków (szrugsy) x2
- Dzień dobry x2"

--dzien dobry jest kontuzjogenne dosć, trening masz ciezki wiec... jestes pewien? Jak jzu to jedna serie bym dal


"Biceps
- Uginanie ramion ze sztangą stojąc podchwytem x2 (ew. 1 seria)
- Uginanie ramion ze sztangielkami stojąc (uchwyt młotkowy) x1"
-- jedna seria


"Nogi
- Wyprosty x1
- Przysiady x1
- Uginanie nóg na ławeczce x1"
-- wychodzi po dwie serie na czworogłowe i 3 na dwugłow (bo jeszcze dzien dobry)


ciezko dla kogos ustalic ile ma serii robic, opieraj sie na tym artykule i sam zdecyduj czy to bedzie dla ciebie dobre, pamietaj ze wiecej nie znaczy lepiej, i ze łatwiej jest dodwac niz odejmowac (czyli zaczynajac z mneijszej ilosc serii, łatwiej ci bedzie dodac w nastepnym mikrocylku, niz zastanawiac sie czy w anstepnym odejmowac- bo teraz było za duzo, czy moze dodac jeszcze bo za mało)

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 328 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12516
"a dąłbym jedna zeby na kazdy akton było w maire równomiernie, i czemu ostatnie dwa na zamiane, jak sie domyslał to to ostanie jest na tylni akton a przedostanie na boczny, nie zalezy ci na nich?"
--- zależy, ale na tylne nie będzie sie dało dodawać - z 2 taflami zrobie ale jak już 4 to nie da rady nie wiem czy to problem, jeśli nie to spoko!


"dzien dobry jest kontuzjogenne dosć, trening masz ciezki wiec... jestes pewien? Jak jzu to jedna serie bym dal"
--- OK dam jedną serie, ale ćwiczenia nie będe eliminował, bo zależy mi na rozwoju prostowników - są kiepskie


"wychodzi po dwie serie na czworogłowe i 3 na dwugłow (bo jeszcze dzien dobry)"
--- z nogami to rzeczywiśćie lol ale człowiek uczy sie na błędach to jak proponujesz? dodać jeszcze 1 serie na nogi? może być, że w 1 dzień +1 seria przysiady, a drugi +1 seria do wypychania?

pozdro

BeneK

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 4559 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42829
"zależy, ale na tylne nie będzie sie dało dodawać - z 2 taflami zrobie ale jak już 4 to nie da rady nie wiem czy to problem, jeśli nie to spoko! "
-- nie rozumie o czym mówisz teraz



"z nogami to rzeczywiśćie lol ale człowiek uczy sie na błędach to jak proponujesz? dodać jeszcze 1 serie na nogi? może być, że w 1 dzień +1 seria przysiady, a drugi +1 seria do wypychania?"
-- a dwie serie na czworogłowe ci nie wystarcza? jak chcesz wiecej to dodaj jak to cie zadowal to zostaw jak jest. noi jeszcze zapomniałem dopisac ze nic na łydki nie widze

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 328 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12516
wiedziałem że o barkach nie zajarzysz
no to wytłumacze: to ćwiczenie, co napisałem wykonuje na bramie używając po 1 tafli (nie wiem ile to kg) na ręke. problem leży w tym, że nie daje rady zrobić 2-3 poprawnych powtórzeń dokładając jeszcze po 1 tafli do tego co mam. dlatego nie bardzo moge stosować progresji na to ćwiczenie
mam nadzieje że to już zajarzyłeś
tez sobie o łydkach przypomniałem dodam 1 serie wznosów ze sztangą - tylko czy tu też stosować progresje i system 15-10-5??? na moje oko bym tego nie robił
z czworogłowymi to nie wiem.. od niedawna trenuje nogi.. sie zobaczy
a robić coś na przedramie czy będzie już wystarczająco zmęczone?
pozdro

BeneK

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 4559 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42829
"no to wytłumacze: to ćwiczenie, co napisałem wykonuje na bramie używając po 1 tafli (nie wiem ile to kg) na ręke. problem leży w tym, że nie daje rady zrobić 2-3 poprawnych powtórzeń dokładając jeszcze po 1 tafli do tego co mam. dlatego nie bardzo moge stosować progresji na to ćwiczenie"
-- rozumiem ale mozesz tez walnać sobie podciaganie wzdłuż tułowia, zamiast tego wszystkiego, wtedy wszytkie aktony zaangazujesz


"tez sobie o łydkach przypomniałem dodam 1 serie wznosów ze sztangą - tylko czy tu też stosować progresje i system 15-10-5??? na moje oko bym tego nie robił"
--czemu bys nie robił?


"a robić coś na przedramie czy będzie już wystarczająco zmęczone?"
-- mysle ze na przedramie nic nie dawaj, przynajmniej narazie, jak nie bedizesz zadowolony to dodasz nastepnym razem

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 328 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12516
nie wiem czemu, tak dziwnie
np. tylko 5 wspięć na palcach ??
dla mnie troche dziwnie

apropo barków to może być wyciskanie sprzed głowy 1 s. i podciągania wzdłuż tłułowia 1 s.? Tylko kurde nie mam pomierzonych maxów na to podciąganie

BeneK

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 70855
co wy mi tu wyprawiacie w mojim topicu?


Kudowa Zdrój noclegi hotele http://www.kudowazdroj.net 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 328 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12516
jak nic nie mówisz to co ma post lecieć

BeneK

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 4559 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42829
co do łydek mozesz sobie zwiekszyc próg i zaczynac np od 20 powtórzeń i kolejno 15, 10, 10


"apropo barków to może być wyciskanie sprzed głowy 1 s. i podciągania wzdłuż tłułowia 1 s.? Tylko kurde nie mam pomierzonych maxów na to podciąganie"
-- mozesz dac, z tym ze wyciskanie jest na przednie aktony i w pewnym stopniu na boczne, wiec bedzie troche nie proporcjonalnie, tym bardzije ze przedni akton włacza sie tez przy wyciskaniu, jedynie podciaganie wszystkie aktony angazuje, a jak nie znasz maxów to zmierz :)

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 328 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12516
dupa tam... zostane na razie z tym połączeniem co miałem

dobra... dzięki za wszystko - bardzo mi pomogłeś
sog oczywiście

BeneK

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pomozcie ustalic dla mnie diete

Następny temat

POMOC W HST

WHEY premium