SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Xpand stary i nowy Xp 925gram czy oba na was działały?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3662

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Siema chcialem was zapytac o cos takiego!

Kto z was brał starego Xpanda i tego najnowszego Xp 925 gram i czy oba na was działaly?


Pytam dlatego ze nowy xp 925gr wogle nie działa na mnie i stad moje pytanie moze bedzie na mnie ten stary działał! Wiec pytam was moze ktos z was brał 2 xpandy i jeden na niego dzialał a drugi juz nie!

DZIEKI ZA ODPOWIEDZI POZDRO
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 222 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2706
to w końcu jak lepiej przed i potreningu

czy

rano i przed treningiem


CHODZI MI TYLKO O DNI TRENINGOWE

so far , so good...so what?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 197
masz diete? i jak bierzesz xp? i trening jaki... staż? ktory to twoj cykl?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
o tym pisałes w oddzielnym temacie i wszystko bylo jasne! Teraz czas rozwiazac inne kwestie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1633
powiem Ci tak , jak jakiś stak wchodzi na rynek to ładują w niego co sie da żeby tylko uzyskać dobre recenzje, jak już takie dostanie to skład pierwotnego staka staje sie uboższy, bo i tak ludziska będą kupować , wiec stary wymiatał XP (brałem go ) , nowego też brałem i prawde mówiąc również nie był zły, ale przy porównaniu wypada gorzej

Aby być wielkim, trzeba być kiedyś małym...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2969 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26817
brałem tego starego 775g i brałem tego nowego 925g bez kofeiny i powiem jedno , ten nowy to jak do tej pory najlepszy stack jaki brałem :) porównywalny do tego starego ,ale mimo wszystko nowy lepiej działał..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 197
proste wytlumaczenie jest...na jednego lepiej dziala na drugiego nie:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 399 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6133
i koniec tematu na kazdego zadziala inaczej

MIKI ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 206 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2847
Ja narazie biore trzeci dzien tego nowego. Nic specjalnie narazie nie czuje i cierpliwie czekam az sie rozkreci. Moze za tydzien lub dwa bedzie sponiewierał:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2969 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26817
na mnie działał już gdzieś tak po tygodniu , pompa maksymalna i działanie nie słabło aż do końca cyklu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
o jezu gazda po 3 dnaich to co ty chcesz odczuwać?
Poczekaj z 2-3 tyg.
Niektórzy dopiero przy 4-5 tyg. się rozkręcajają ze stakami. Wszystko zależy od organizmu.

Pisanie, ze coś nie działa, w szczególności Xpand, to sorry panowie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 10951 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 73516
za tydzien chyab koncze puche xp(mieszam z estrem)
i chyba od dwoch tygodni zauwazam znaczna poprawe,pompa, proges, wyglad
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

szybkie pytanie

Następny temat

kreatyna+spalacz

WHEY premium