SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Xpand Xtreme,mono

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1336

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 212 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1453
Proste pytanie, co i jak w dt,dnt?

Cwicze bo lubie :)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12101 Napisanych postów 160561 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234940
DT rano 5g mono, przed treningiem porcja XP
DNT rano 5g mono

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 212 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1453
dziekuje :)

Cwicze bo lubie :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1121 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27996
TomQ-MAG odezwij sie do mnie na gg, mam pytanie co dp xpanda xp

pzdr

"Gdy masz zakwasy to znak nadejścia masy ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
daj znac jak xpand kopie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1121 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27996
mi zrył system i z tym mam wlasnie problem

"Gdy masz zakwasy to znak nadejścia masy ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12101 Napisanych postów 160561 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234940
pisz tutaj

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1189 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18017
jak zrył system?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1121 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27996
dobra pożale sie troche wczoraj miałem 1 dzien na xp xtreme pump, wziałem normalnie 1 miarke tak jak jest napisane, poczekałem troche i poszedłem na siłke. trening plecy bic, zaczałem standardowo od mc, 6 serii mineło zanim sie obejrzałem. w srodku treningu zaczałem byc jakis przestraszony, wydawało mi sie ze ktos mnie obserwuje. nie byłem skupiony w trakcie cwiczen. ale trzeba przyznac ze miesnie ubite maxymalnie. no i zastanawiam sie własnie co moglo byc spowodaowane takim zachowaniem, wczesniej brałem standardowo mono pozniej cp i teraz xp. 1 raz sie spotkałem z taka sytuacja na siłce, wygladalo to jak zejscie z fazy po zielonym

Zmieniony przez - brolly112 w dniu 2010-06-16 10:54:05

"Gdy masz zakwasy to znak nadejścia masy ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
moze przeczytaj sklad i uswiadom sobie ze to tylko stack kreatynowy. albo obserwowal cie kolega z wyciagu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1121 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27996
cwicze sam po 22 w garazu wiec nikogo nie bylo na pewno

moze ktorys ze składnikow tak na mnie dziala albo sobie cos wkreclem, pozyjemy zobaczymy

"Gdy masz zakwasy to znak nadejścia masy ... "

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dawkowanie X-treme Nox Pump Dorian Yates Ultralife i X-pand Xtreme Pump

Następny temat

suple do cyklu

WHEY premium