SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Xpand! Problem?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1726

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 122 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18210
Witam, od piątku biorę xpanda i po każdym zażyciu mam problemy żołądkowe. Mianowicie czuje jakby mnie rozsadzało od środka;/ Z czasem przechodzi, no ale jednak to nie jest zbyt miłe uczucie.
Czy to normalne, przejdzie?
Mogę dodać że raz (na samym początku) zrobiłem ogromny błąd, bo popiłem xpanda gainerem...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3095 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25822
Mialem probke Xpadna smak za***isty jak orenzada zadnych efekto wubocznych nie poczulem mialem puche horse powera przy piciu walczlem z wymiotami po wypiciu apetyt mi spadal to tyle lecz HP pompoal calkiem niezle

Światło wierzy, że przemieszcza się szybciej od wszystkiego,
ale sie myli. Nieważne jak szybko pędzi, zawsze odkrywa,
że ciemność dotarła na miejsce
wczesniej i juz na nie czeka...
Born To Be Wild

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 114 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 302
Ja tak nie mam. X-pand w prochu? Sprawdz termin waznosci.

To odstaw go na kilka dni. Albo gazuje ci brzuch. Rozrabiasz go z napojem gazowanym? Mlekiem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 122 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18210
W prochu. Data waznosci do 2010 a rozrabiam go normalnie z woda niegazowana.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 114 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 302
Hmm woda przegotowana? Kranówa? Sprubuj z mlekiem. A jak smak z woda? Dobry? Czy wstretny?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 122 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18210
Z woda to jest roznie:
Przegotowana - mniejszy bol, np dzisiaj z 2 min (czulem jak sie gazuje od wewnatz
Kranowa - no to tu byly znaczne problemy bo fatalnie bylo
Smak pomarancza - ohyda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
nie pij z kranową, jeżeli objawy sa leciutkie i nie zwiekszaja sie to nawet z nimi mysle, ze można kontynuowac suplementacje- a z czasem moze sie nawet zmniejszą, próbuj także w roznych ilościach wody rozrabiać. a także- jeżeli pijesz na czczo- zacznij pic po posiłku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 122 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18210
Fatalnie bylo w pierwszym dniu, kiedy popilem to gainerem.
Najogolniej teraz juz nie jest zle bo dosyc szybko przechodzi z tym ze czuje ze mnie gazuje
A kiedy bralem na czczo to bylo elegancko. Z w/w objawami.
Ale wiem ze po pierwszych 2 dniach mialem olbrzymie problemy. Ciagnelo na wymioty, a i tak nie moglem z siebie wydusic czegokolwiek...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 114 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 302
A nie walisz bąki po wypiciu? Masz dupna wode w miescie. Rob lepiej z mlekiem i mieszaj mixerem x-pand nie powinien tak gazować się chyba że kupiłeś orenżadke w proszku zamiast x-panda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 122 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18210
A czy jest to mozliwe ze jesten nagazowany przez gainbolic?
sog poszedl dla kretexa, a dla apokalipsy no niestety 2 nie wejdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 122 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18210
No wlasnie baki sa czesto wymuszone
A xpanda kupowalem w sklepie z odzywkami. Z reszta nie ma zbyt dobrego smaku jak na oranzade
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 114 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 302
Hmmm. Do x-pand-a wystarczylo troche kreatyny i ladnie by kopalo. Nie łącz aż tyle odżywek bo nic nie zyskasz a stracisz.

Możliwe. Spróbuj z mlekiem rozrobić ja z nim robie i jest ok. Tylko przez pierwsze dni na klopie byla burza bo mialem jak by rozwolnienie brzuch nie bolal a w szkole walilem takie bąki smierdzące że okna otwierali i mówili że z szamba jakiegoś cuchnie

Zrób z mlekiem lub sokiem i powiedz jak było.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kreatyna i zmiana dawkowania

Następny temat

carbo czy dextrose ???

WHEY premium