SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

XMA (Ekstramalne sztuki walki)

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9476

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 236
Co do wypowiedzi użytkownika wirda "W każdym sporcie istnieje takie ryzyko, jak ktoś ma pecha to palec w dupie złamie." to polecam się zapoznać z definicją sportów ekstremalnych, bo to co napisałeś jest zbyt subiektywną oceną ;).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 236
MarkosTSD napisałeś o "PFDSiSW" a my nawiązaliśmy współpracę z PFSZWISO chyba pomyliłeś federacje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wirda Taekwondo Coach
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 4979 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35920
Na przyszłość używaj opcji edytuj.
To w końcu jesteście sportem ekstremalnym czy ekstremalną sztuką walki? Jaką macie strategie rozwoju, gdzie to wszystko zmierza?

Trener PoTreningu.pl
AdrianIwanowski.eu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 236
Przedstawiamy nasz film promujący XMA, jego zadaniem jest ukazać w skrócie, jak xma wyglada na świecie, oraz jak bardzo szybko rozwijającym sportem jest w Polsce. http://www.xmapolska.pl/filmy.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wirda Taekwondo Coach
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 4979 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35920
Filmik jest ok. dynamiczny itp. chociaż nie ma w Nim za dużo rzeczy które przedstawiają jak szybko rozwijacie się w Polsce..
ale nie ważne, może za bardzo się czepiam. Dajcie znać kiedy organizujecie jakieś zawody.

Trener PoTreningu.pl
AdrianIwanowski.eu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarKosTSD Bushido24.pl
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2368 Wiek 44 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14133
Faktycznie pomyliłem nazwy - przepraszam

Ale jestem i tak ciekaw co Wam daje ta współpraca - w zasadzie, to nawet nie wiem komu, "jesteście" dość anonimowi, dlaczego? Nie ma ani jednego nazwiska podanego, taka anonimowość nie sprzyja zaufaniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 236
Jeśli chodzi o informacje odnośnie zawodów itp. proszę śledzić naszą stronę http://www.xmapolska.pl/ tam zamieszczamy aktualne informacje . Obecnie staramy się pozostać bardziej anonimowi informując o naszych działaniach na bieżąco gdyż wszystko jest w trakcie budowy, przyjdzie odpowiedni czas żeby ujawnić wszystko na 100% :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja tu widzę balet a nie sztuki walki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarKosTSD Bushido24.pl
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2368 Wiek 44 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14133
Nie no, proszę, nie deprecjonujmy wartości XMA, balet jest to oczywiście zupełnie inna forma sztuki (polecam zobaczenie np. "Kopciuszka", grają w Teatrze Narodowym). Krytyka i wyśmiewanie nic tu nie da, ja jestem zdania, ze XMA ma swoje miejsce w rodzinie sztuk walk, jakie? To zależy od tego jaki kierunek sami obiorą - ja im kibicuje (po wyjaśnieniu sprawy z przynależnością do federacji sportów obronnych).

p.s. nawet w Polskim Związku Kickboxingu - obok full contactu i K1 istnieje regulamin dla form przy muzyce, które to są niczym innym jak XMA.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wirda Taekwondo Coach
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 4979 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35920
Zobaczymy jaki obierzecie kierunek. Ale tak jak ktoś już mówił, anonimowość nie jest dobrze odbierana przez ludzi wchodząc na stronę jakiejś organizacji.

Trener PoTreningu.pl
AdrianIwanowski.eu

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mitchell dla BB: Nie mogę doczekać się powrotu

Następny temat

Który suspensor metalowy?

WHEY premium