SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

XII Ustawka Treningowa Super Fajnych Dzików + Urodziny Sklepu SFD Łódź !!

temat działu:

Ustawki treningowe

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16342

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958377
WIELKA PROŚBA DO OSÓB, KTÓRE JUŻ BYŁY NA KUŹNI LUB BĘDĄ TERAZ

Napiszcie jakąs pozytywyną opinię na google tutaj lub/oraz na ich profilu na FB - https://www.facebook.com/profile.php?id=1445040669080823&ref=br_rs

Bardzo dużo nam pomagają i zawsze są pomocni, chcemy im się chociaż w ten sposób odwdzięczyć, za free wejścia osób na ustawkę itd.


zostało 9 dni do naszego wydarzenia, pamiętajcie warto wstrzymać się z zakupami i uzupełnić zapasy u nas w dniu urodzin sklepu
nieważne czy marki wlasne (SFD,AN itd) czy zewnętrzne (NOW, Swanson, Unviersal, Optimum, olimp, itd) - na wszystko łącznie z odzieżą/akcesoriami - będzie rabat -15%, takiego rabatu nie było nigdy stacjonarnie (a i online chyba nigdy jezeli chodzi o zewnętrzne marki)

Co do degustacji
- jakieś fajne smaki białeczka AN / SFD
- wszystkie 6 smaków frużeliny na chlebkach proteinowych - tak więc smakołyków nie zabraknie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958377
25. Michał K.
26. Magdalena D.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2 Wiek 38 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 26
27. Kasia Barłoga
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 24
28
Bartek Kaśkiewicz
29.
Karolina Toborowska
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 8 Wiek 31 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 376
30. Ryszard Kubiak
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958377
no i to mi się podoba!!! :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1120 Napisanych postów 1999 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 91296
Lecimy na jakieś żarcie chłopaki ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
No mam nadzieję
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
31. Grzegorz Opaliński
P. S. Jednak się uda... Wizyta u Kuby to jak rodzinna impreza, święto... Zwyczajnie wypada być także do soboty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958377
świetne info jezscze jak Mariuszowi się uda to będzie sama śmietanka szkoda,ze sie połamałem i nie mogę trenować ale i tak spotkac Was i pogadać przy okazji to będzie wystarczający kop ,aby wrócić za jakiś czas z przytupem

co do jedzenia , ja będę chetny o ile nie bede musiał po pracy zawinąć się na imprezę rodzinną, zapewne w sobotę wyjdzie w praniu, jak nie - to piszę się na jedzenie na pewno
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

XI Ustawka Treningowa Super Fajnych Dzików + Spotkanie podczas Debiutów 2019 w KiF

Następny temat

XIII Ustawka Treningowa Super Fajnych Dzików + Otwarcie Sklepu SFD Wałcz!

WHEY premium