SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

XII Ustawka Treningowa Super Fajnych Dzików + Urodziny Sklepu SFD Łódź !!

temat działu:

Ustawki treningowe

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16274

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 6
32.Dmytro Melnychuk
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11373 Napisanych postów 72640 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958107
Dzisiaj zamykam listę i przekazuję ją na siłownię, proszę osoby które się zapisały - a z jakiegoś powodu nie pojawią się, aby dały mi znać. Bo zdarzały się takie przypadki w przeszłości.

przypominam wszystkim moim gościom i gościom na Kuźni - o wystawieniu im pozytywnej opinii na google oraz (jak używacie) fb
@Kuźnia Centrum Atletyki Łódź

Z góry dzięki!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30004 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609903
ja juz wstawiłem opinie na wszelki wypadek gdybym jednak był:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11373 Napisanych postów 72640 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958107
Dzięki Mariusz

Mam nadzieje,ze bedziesz!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11373 Napisanych postów 72640 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958107
Jeszcze raz dziękuję tym co się zapisali i przybyli na Ustawkę do Kuźni oraz tym co uprzedzili, że z jakiegoś powodu jednak się na niej nie pojawią

Tym razem mój kolega Arek ze swoim kompanem zajęli się stroną fotograficzną i na pewno będzie sporo fajnych ujęć, ale na to jeszcze trochę poczekam.
Mi udało się zrobić parę krótkich filmików i postaram się zrobić jakąś mini relację, ale mam też kilka zdjęć, które wrzucam już teraz.

Bądźcie cierpliwi bo powinno być znacznie lepiej i więcej, jak dostanę foty od Arka.

Póki co mały przedsmak














...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11373 Napisanych postów 72640 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958107
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21417 Napisanych postów 30697 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 869184
Artur świetnie wyglądasz, jestem dumny Reszta chłopaków też super, Grzesiek jakość mega trzymasz Mega mi przykro że nie mogłem być... Wiadomo, są rzeczy ważne i ważniejsze, ale powoli zaczyna mnie to dobijac, że tyle mnie omija przez to wszystko...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294221
Też miałem nadzieje, że pogadamy Przemo, ale siła wyższa. Będzie jeszcze nie jedna okazja i potwierdzam Artur mega progres zrobił u Twojego boku :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 701 Napisanych postów 3560 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 134881
bardzo miło było poznać wszystkich uczestników szkoda że dopiero teraz zdecydowałem się przyjechać na taką ustawkę, pewnie nie raz zawitam, więc do następnego !
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Extra było się spotkać, znów kogoś nowego się poznalo jak np Białego - kolejny mega świr że świetna formą. Takie spotkania nakrecają i to nie tylko do treningow itp ale zwyczajnie odchamiają od pracy, codzienności itd bo spotyka się samych pasjonatów i doskonale spędza czas także do następnego.
Dzięki Przemo, powiem Ci ze jak na to że oprócz BTW wypadało nie rzadko jakieś ciastko, lód czy też "klasyka" czyli donatello to jestem zadowolony. Do tego suple idą tylko w postaci T Cyp więc co, jak na naturala może być, hehe
Nowy temat Temat Zamknięty
WHEY premium