SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wzrost wagi

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1273

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 135 Napisanych postów 324 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2260
Hej. Jestem na redu, -600 kcal. Jem zdrowo, micha czysta, Btw 40/30/30. 1200 kcal w 4 posilkach. Ostatni o 18, pierwszy o 6, chodze wcześnie spac-21,22. Ostatnio zaczelam swoją przygodę z siłownia ( miesiac ), wazę sie 1 razy w tyg i w zeszłym zauważyłam wzrost wagi- plus 2,5 kg... Nie ukrywam Ze podłamany mnie to. Nie ma mowy o mięśniach - ćwiczę tylko miesiac no i jestem na redu (ogólnie jestem szCzupla ale jestem tzw skinny fat) to utrzymuje sie mi prawie tydzien. Teraz ciagle chodze podenerwowana i wazę sie codziennie- raz spadło 400 g ale Znów wzrosło. Co to moze byc? CZy to nagromadzone woda? Kiedy to spadnie ? Cm tez sie zwiększyły. Plus 3 cm w udach, 3 w biodrach. Widze po sobie tez ze wyglądam jakby mnie napompowali.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 378 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10889
400 gram to mniejsza kupa jest więc się tym nie przejmuj... Schizujesz.

Natomiast nie zmienia to faktu, że jak się za dużo obcina to takie są skutki, że zaczyna się dziać na odwrót od tego co się chce. Bo powiedzmy sobie szczerze, że:
a) 1800kcal zapotrzebowanie na zero z wysiłkiem (siłka) - to już wygląda na niskie
b) obcięcie 50% (od zaniżonego zapotrzebowania) - to jest gigantyczne obcięcie

Nie podałaś wzrostu i wagi, więc ciężko ot tak wspomóc, szklanej kuli nie ma.

Że Cię napompowało - może wodą, zaczęłaś się ruszać, to organizm próbuje glikogen napchać w mięśnie (z tych astronomicznych 90g węglowodanów), a jednocześnie przy takim obcięciu ogranicza spalanie tłuszczy i rozkłada inne rzeczy - mięśnie których nie ćwiczysz na treningu, kości, stawy, itp. Albo podobnie jak z wagą schizujesz, więc wrzuć zdjęcia to się ktoś mądrzejszy niż ja pewnie wypowie. 3cm w udach i biodrach... Jeśli dobrze pamiętam z biologii w liceum wiele lat temu, to ilość wody w organiźmie kobiety zależy od tego czy jest przed czy po okresie. Więc podobnie może schizujesz. Albo faktycznie po prostu organizm broni się przed niskimi kaloriami.

O głodówkach jest masa tematów. Zajrzyj też do działu ladies.

blat i ogień

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1449
Najpierw polecam wejść na wyższe kalorie, 1200 to głodówka ..
Wzrost wagi jest przyczyną bardzo spowolnionego metabolizmu, organizm zamiast wykorzystywać jedzenie na energię to magazynuje w tłuszcz. Przyczyną jest zbyt niska dzienna podaż kalorii, zbyt szybko je ucięłaś. Poczytaj o Reverse Diet oraz treningu siłowym na redukcji. Przykładowo, ja przy wadze 55 kg i 162 cm wzrostu, zaczynam redukcję (jutro! ) z pułapu 2000 kcal.


Zmieniony przez - Carvenn w dniu 2015-06-11 20:58:49
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moja dieta na masę proszę o opinie i poprawki.

Następny temat

MARTWY PUNKT - MASA czy REDUKCJA?

WHEY premium