SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wywiad z Markiem Kerrem (o Gracie'ch,UFC,sterydach)-pol

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6627

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 114 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5600
ogladalem ten film dawno temu to popieprzylo mi sie z innym filmem,i skoczylem z tymi sterydami jak polska husaria na Berlin w 1945
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
boogie ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 6905 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 80672
Kerr nawet jak na zawodowego fightera wbijal znacznie za duzo.
Wbijal wlasciwie wszystko od testosteronu po mocne srodki znieczulajace- dlatego przede wszystkim psycha mu padla.

BTW- Jest taka scena, gdzie po iniekcji tamuje krew brudnym paluchem i wyciera miejsce reka- szczescie, ze sie nie przekrecil na jakies zakazenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10202
jedna rzecz mnie zastanawia Fedro jak wiadomo lubi pić a vodka +koks to mieszanka wybuchowa .po takim połączeniu ludzie rąbią cuda wiem bo koleś ***nął własna matkę po takim połączeniu.
może dlatego Fedro jest mistrzem ze łączy te 2 specyfiki

Honor mam w duszy a siłe w dłoni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 277 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12054
A skad info ze Fedor lubi pic???

„Ten, kto zwycięży siebie, jest największym wojownikiem.”
Richard Kim

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 481 Wiek 84 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4533
Były na forum jakieś fotki, gdzie Fedor w hotelu(oczywiście w Japonii, przy okazji Pride) siedział przy stole zastawionym flaszkami...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 325 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2669
To jeszcze nic! Kiedys na forum ktorego nazwa zaczyna sie na B. pisal jeden gosc , ze jak byl na gali w Holandi to przypadkiem zobaczyl jak mlody Emelianenko przed walka z Rene Roze walnal sobie kilicha! Udalo mu sie chwile nawet porozmawiac z Fedorem, czuc bylo od niego gorzolke , ale byl bardzo mily , okreslil go jako takiego sympatycznego ,,misia" hehe, Minotauro tez kiedys mowil , ze bardzo czesto czuc od Fida gorzolka:) ruscy po prostu tak maja (wynika to chyba tez z klimatu), ze wodka to u nich jak woda:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 720 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5006
Po walce z CC co zrobił Fedor? Odmówił komentarza, bo był pijany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
boogie ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 6905 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 80672
podobno zreszta z tej walki niewiele pamieta (cos jak przez mgle.. troche moze I runde)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 481 Wiek 84 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4533
Po dobrej wódzie rzeczywiście można złapać "agresora" i zrobić niezły bajzel.

Coś w tym jest(dostajemy ekstra agresję + znieczulenie).

Kiedyś na jednej siłowni widywałem gościa, od którego zawsze waliło wódą, a ładował na klatę dużo więcej niż ja(był identycznej postury).

Może to jest jakaś metoda... Pewnie, jak zwykle "diabeł tkwi w szczegółach"(trzeba tę metodę umieć stosować).
________________________________________________________________________

Zmieniony przez - Tanie_Wino w dniu 2006-07-30 23:53:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 277 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12054
Z tego co wiem to w Pride przed gala nie robia testow antydopingowych ale robia testy na srodki odurzajace czyli dragi i alkohol chyba tez. Nie chce mi sie wierzyc zeby dopuszczali do walki goscia ktory jest nietrzezwy i np moze nie reagowac na komendy sedziego i zrobic krzywde rywalowi. Wiec to ze Fedor daje w czosnek przed walka jest chyba lekko naciagane. Co o tym myslicie??

„Ten, kto zwycięży siebie, jest największym wojownikiem.”
Richard Kim

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

WFC (walki Polakow MMA) w Eurosporcie

Następny temat

Nowy wywiad z Renato "Babalu" Sobralem (PL!)

WHEY premium