SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wyniki Konkursu Niespodzianki

temat działu:

FITMAX

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7826

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
Bajsa
xmejux
znowu się nie udało, no ale nic. Gratulacje


Kiedyś ci się uda - napewno :D Panowie- gratki



a jesli nie to też się nic nie stanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 230 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3977
gratulacje panowie:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 291 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3388
Tomasz1405
Anim@l

Na forum: 11 dni ?

powtarzasz po wszystkich , czy wyciągasz wnioski na podstawie , właśnie na jakiej podstawie ?

1-2 w ciągu 3 lat dostałem na testy jak doradca produkt firmy X, a drugi raz , oddałem koledze bo miałem kontuzję , a trzeci raz dzisiaj - jak dobrze pamiętam.

Zamiast chodzić i szukać darmowych suplementów ( bo widzę , że krążysz po wszystkich działach ) pytając o darmowe suplementy po prostu zacznij być aktywny , pomagaj innym użytkownikom a wtedy zostaniesz dostrzeżony .







Zmieniony przez - Tomasz1405 w dniu 2013-01-07 17:02:45




Na forum jestem od około 14 miesięcy ,konto mam które jest na forum około 8 miesięcy, ale niestety coś się ostatnio spie****** i musiałem założyć nowe .Nie musisz komentować wszystkiego co robie .Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
Ja ci tylko zwróciłem uwagę żebyś nie komentował ty bezmyślnie .

A używasz 7 kont na tym forum - sprawdziłem , zaraz również sprawdzę dlaczego aż tyle .

tyle tematu w tym temacie .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86927
^ Może ma kablówkę albo neo.

Zmieniony przez - kotlet95 w dniu 2013-01-07 20:30:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 291 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3388
Nie mam napewno 7 kont :D 3 chyba , bo nie wiem czemu , ale mam taki problem że po jakimś czasie używania konta pisze mi jak biore zaloguj "Opps , coś poszło nie tak , spróbuj ponownie później" . Ale okey, koniec tematu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5501 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 55008
Gratulacje :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 109635
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Sly-tech FitMax
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3583 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16407
Witam,

Ze względu na moja nieobecność na forum nie mogłem odpowiedzieć na kilka dziwnych stwierdzeń dotyczących wyboru wygranych. Muszę zaznaczyć, że uczestniczyłem we wcześniejszych konkursach firmy, ale ten jest moim pierwszym, w którym mogłem wybrać laureatów. Także jeżeli ktoś się powtórzył to nie było to zamierzonym ruchem, jak zdarzyło się to niektórym komentować.

Konkursy będą jeszcze ogłaszane także każdy ma szanse.

Co do wysyłek. Izolaty będą rozesłane jeszcze w tym tygodniu, także proszę o cierpliwość chłopaki.

Pozdrawiamy - FitMax Team
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 11936 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 90986
jeśli chodzi o mnie to pierwszy raz wygrałem w tym dziale

Ciągły terror w dążeniu do chwały, życie jest za krótkie, żeby być małym!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KONKURS NIESPODZIANKA

Następny temat

PREMIUM ISOLATE 90 - WASZE TESTY I OPINIE

WHEY premium