SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wyjątkowy konkurs Swiateczny ARG i Nutrifarm !

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14231

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
skandal!

jakub dostal bo obiecal ze sie podzieli zyskami
leszczak bo kanar bal sie ze mu w******li
eclipse po znajomosci
mietki za duza pyte
high za zgrabna pupke

granda!



a tak na serio to nie robcie z siebie polglowkow i nie piszcie ze stworzenie 10 zdaniowego tekstu to jakakolwiek ciezka praca

wygrywa pomysl, oryginalnosc, niesztampowosc...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
dzięki!

:*

zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
lub fakty i brak lizusostwa

trudno wyrokować, to tak jak rozmowa kwalifikacyjna, nie wiesz czemu tak czy inaczej.

zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 960 Wiek 4 lata Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38508
raczej to wy robicie z siebie glupkow przyznajac nagrody wedlug jakis bzdetnych priorytetow.Nazywajac orginalnym i niesztapmpowym napisanie 10 razy tego samego d****nego zdania sam z siebie robisz polglowka.Zreszta to byl konkurs uzasadniajacy dlaczego produkty nutrifarm powinny znalezc sie u kazdego cwiczacego.Jezeli te prace maja swiadczyc o poziomie produktow to nie jest on za wysoki.

Zmieniony przez - masa24 w dniu 2007-12-15 20:07:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3046 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 55582
masa24 po czesci sie z toba zgadzam

powinny byc okreslone kryteria

pierwsze miejsce-moze i miała 10zdan, a praca miała byc zwiezła. natomiast byla najdluzsza i wygrała :/
drugie- no coment to byl chyba zart a nie udział w konkursie
reszta miejsc juz pasuje do kryteriow

zdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 960 Wiek 4 lata Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38508
przyznanie nagrody za caloksztalt tez jest ok?Szczerze to mi nie zalezy na tej nagrodzie bo kase na suple mam a wygrana bylaby tylko mila niespodzianka.Dobrze zdaje sobie sprawe ze czesc osob ktora nie wygrala mnie poprze,przeciw bede laureaci i zespol olimpu ale nie o to tu chodzi.Poprostu jak sie organizuje konkurs to trzeba przestrzegac kryteiow i wybierac prace najlepsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3046 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 55582
no nie jest ale juz nie chciało mi sie pisac
pozatym mietki jest modem i przy najblizszej okazji moze mi bana posadzc

Zmieniony przez - major15 w dniu 2007-12-15 20:33:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
z całym szacunkiem
cały rok organizujemy Konkursy Dla Ambitnych - prace są quasinaukowe i oceniane przez 5 osób zazwyczaj przez 2 dni. Kryteria są dokładne. Nagrody otrzymują różne osoby w zależności od wiedzy/stylu etc.

Raz do roku przeznaczyliśmy 1500,00zł na luźny konkurs - prosty i szybki sposób aby zdobyć jakąś fajną nagrodę

Mało tego: jest drugi konkurs Mikołajkowy, w którym każdy może wziąć udział

Naprawdę mało ?
Rozumiem, że niektórzy czują się rozgoryczeni ale Panowie przestańcie

To Mikołaj - ustaliliśmy między soba że konkurs będzie a. szybki b.niesztampowy właśnie i wg tych kategorii rozdaliśmy nagrody.

masa24 - jeśli naprawdę jest Ci tak przykro - podaj adres
z mojej własnej kieszeni wysyłam prezent
mówię całkowicie poważnie

Więcej luzu chłopaki To wszystko jest dla Was od nas i każdy czasem pokazuje swoje bardziej przyjazne czy wręcz czasami śmieszne oblicze

Uśmiech to najlepsza nagroda dla wszystkich tu zebranych - i tak też mam nadzieję, uważacie Wy userzy - dla których przeznaczamy miesięcznie naprawdę nie małą kwotę na konkursy etc.
To zabawa - nie matura

Do następnego konkursu !
Pozdrawiamy serdecznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 50 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3841
Gratulacje dla wszystkich głównie za pierwsze miejsce jakub.ch za trzecie Eclipse 21 i piate dla highpriest .Pozostale dwie nagrody bardzo mnie zaskocyły ale cóz sędzia zawsze ma racje
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Szacunek za te konkursy.
Ale uśmiech zachowają chyba tylko zwycięscy.
Pozdrawiam
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

MIKOŁAJ OLIMP

Następny temat

M A S S A C R A - NEW !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

WHEY premium