SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wyjątkowy konkurs Swiateczny ARG i Nutrifarm !

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14230

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 705 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 34844
no nie wiem ... może mam z tym problemy ale ewidentnie z waszych wypowiedzi tryska jadem .. ;) co z tego że Miętki wygrał 4 inne osoby też wygrały .. też mają znajomości ?
może i dla was to Głuchy , Pudzian , Strzałka i Aneta .. na lewych kontach .. dajcie sobie spokój ... i pomóżcie sprzątać mamie :)

))))))))))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1344 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 23373
maciek: napisze jeszcze raz bo widze ze chyba jednak masz problem z czytaniem i sprzatanie z mama lepiej by ci wyszlo :) czy te 4 inne osoby tez wygrywaja w kazdym konkursie olimpu na przestrzeni 3 lat? ale chyba tego nie skumales co? %)

"highpriest : ja pisalem ze do mietkiego nic niemam bo pomaga ludzia na forum i spoko to powinno sie doceniac.

Natomiast po co sa robione konkursy i np pisanie w konkursie swiatecznym ze sa do wygrania nagrody dla 5ciu miejsc? No po co? od razu niech lepiej napisza ci ktorzy "losuja" ( ciekawe jakie jest prawd. tego ze zawsze wylosuja mietkiego chyba na tym forum bardzo duze mimo sporego zaintresowania konkursami ), ze miejsca sa 4 bo 5te juz jest zarezerwowane dla mietkiego bo tak to poprostu wyglada. 3 lata i niema konkursu org. przez olimp, zeby mietkiego tam nie bylo, z tego co pamietam, jak sie myle to przepraszam ale watpie."

Zmieniony przez - Rapper w dniu 2007-12-22 11:02:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 705 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 34844
Wesołych świat ...

))))))))))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
mam nie startować w konkursach bo sie komuś nie podoba że wygrałem?

zdr

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4613 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19327
mietki wybacz mam szacunek dla Ciebie i cenie Cie za to co piszesz

ale wygrac 3 lata z rzedu xD, zacznij grac w totka z tkim szczesciem ja bym olal takie male konkursy xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 8571 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 90813
ma Mietas szczescie albo go lubia i co z tego?
pozabijalibyscie sie o te 2 albo 3 stowki chlopaki

cyklu zycia za to nie zrobicie

a do Nutrifarmu - zmiencie zasady konkursu i po ptokach


a ty Mietki w Totka zacznij grac naprawde
nie bedziesz musial brac udzialu w konkursach, od razu fabryke sobie kupisz jak totka walniesz przy takim szczesciu

Shut The f*** Up And Train

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4613 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19327
ale mi nie zalezy na tych 200zl

po prostu trohe krzywo patrze na znajomosci i takie tam ale szczerze to wali mie to xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3046 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 55582
Luk122 dobrze powiedziane
wesołych świat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
wobec tego musicie sie zapytać organizatorów o te znajomości, bo mnie sie jeszcze nigdy nie zdarzyło ich wykorzystywać przy takich sprawach, nigdy tez o nic nikogo tutaj nie prosiłem.

na suplementy mnie jeszcze stać.

z samych punktów olimpu mam chyba więcej niż ta cała pula nagród, a polowe puszek i folii powywalałem swego czasu.

tłumaczyć sie też nie mam z czego.

zdrowia

zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

MIKOŁAJ OLIMP

Następny temat

M A S S A C R A - NEW !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

WHEY premium