SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wyciskanie Wielokrotne Sztangi - Sosnowiec 28.01.2017 r.

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14731

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Coś ty grzesiu. Nie ma szans na to żeby zrobić 40 x 100kg. Wtedy co miałem 36powtórzeń to już miałem rekord życiowy i kurde ciężko będzie 40. Ale marzenia są też po to żeby je spełniać. Heh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 691 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10132
ciekawy jestem jak to Grzegorz przeliczasz hmmm wyciagasz współczynnik wilksa wg wagi i np wynik 40 x 100kg mnożysz przez wilksa i wygrywa najwyzszy wilks czyż tak to bedzie wygladalo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 759 Napisanych postów 16165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 292812
Zgadza się.

gregorterm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 76 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1615
Witam wszystkich ,

Chciałbym zaproponować, żeby zawody odbyły się w kolejności następującej :

1. Wyciskanie masy ciała
2. Wyciskanie połowy masy ciała

Według mnie ta kolejność jest słuszna .
Wyniki też powinny być lepsze dla osób startujących w obu konkurencjach.
W jednej konkurencji to każdy może wystartować , ale już w dwóch może być ciekawie , pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7300 Napisanych postów 12496 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87772
No właściwie to powinna być właśnie taka kolejność 1/CC i 2/ 1/2CC chyba że organizator z jakiś względów organizacyjnych musiał zmienic kolejność.
Kiedyś startowałem w dwubojach typu CC + 1/2CC ciekawe czy jeszcze bym sobie poradził
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 76 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1615
Też tak myślę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 759 Napisanych postów 16165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 292812
A tak specjalnie zrobiłem. Nikt jakoś się nie upominał to tylko konkursik z okazji ferii zimowych.

gregorterm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Niby taki zwykły konkursik na ferie, ale super że zainteresowanych jest co raz więcej. Jeśli chodzi o kolejność to osobiście nie mam zdania bo startuje w wyciskaniu masy ciała. Pozostawiam to organizatorom. Ja ze swojej strony cieszę się, że jest masa ciała do wyciskania, bo przecież na początku było tylko połowa masy ciała. Słuchajcie drodzy koledzy jak macie znajomych lub koleżanki co może by ktoś chciał wziąć udział to namawiajcie, niech próbują sił a i też chodzi o fajną zabawę i zdrową rywalizację.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 759 Napisanych postów 16165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 292812
Zresztą mi to obojętnie chociaż może zrobimy najpierw masę ciała a może według tych zasad jak będzimy nagrywać zaliczymy jakieś rekordy.

gregorterm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 76 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1615
Po połowie masy czasem jest ciężko " muchę ubić " jeśli się całą siłę walki poświęci. Jesli bedzie masa ciała pierwsza a po przerwie polowa masy to będą lepsze wyniki , a im wyższe liczby tym fajniej . Trenujemy panowie i do zobaczenia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Halowy Puchar Polski Strongman - Szemud 15.01.2017 r.

Następny temat

Kalendarz imprez w Wyciskaniu Wielokrotnym - 2017r.

WHEY premium