SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wybory parlamentarne 15.10.23

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6247

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1085 Napisanych postów 1390 Wiek 11 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 6021
Predzej zaglosuje na PO niz Pis,pis to rozdawnctwo-promowanie patologii
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14683 Napisanych postów 53215 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400830
Też jeśli mam wybierać z tych dwóch, to wolę PO. Złodzieje z PiSu mi nie odpowiadają
2

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 95104 Napisanych postów 365273 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1671418
Bo nie pamiętacie co było za po najniższa krajowa ,praca na czarno za 7-10 zł największe bezrobocie
Ceny poszły ale wystarczy wyguglowac sobie czasy po i zarobki i tak samo pisu i podstawy sprawdzić ile za pensje mogłeś kupić paliwa chleba masła jajek mięsa
Matematyka jest prosta
Tak samo z wczasami ile osób bylo stac na wakacje za granicą? A ile osób teraz jest stać? Jeszcze max 2 lata i większość Europy wróci do prawicy zobaczcie co się dzieje przez uchodźców w Niemczech Francji Włoszech? Kolejna wojna się zaczyna Izrael palestyna I co już w Niemczech pelne ulice uchodźców z flagami palestyny i że zaczyna się święta wojna
Ja podziękuję za rządy które chcą otworzyć granice i który chce aby niemcy rządziły UE
Kto nie wygra nie wiele się zmieni,każdy gada że rozdawnictwo ale każdy łapę po to wyciąga %
Oddaj na dom dziecka jak masz jaja a nie bo mi się należy.

Pożyjemy zobaczymy ważne że jeszcze kilka dni i ten cyrk się skończy bo się zygac już chce tymi wyborami i pustymi obietnicami wszystkich, wywiady jeżdżenie po miastach/wsiach odwiedzanie zakładów pracy a po przyszłej niedzieli wracamy do starych zasad ,panie ministrze dwa słowa dla widzów nie mam czasu %%
Wszyscy siebie warci ,tak naprawdę z każdym jak się rozmawia to mówi jedno głosuję na mniejsze zło wg mnie
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1085 Napisanych postów 1390 Wiek 11 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 6021
Dobrze pamietam czasy Po 2007-2015

2007 paczka marlboro 8zl 2023 20zł
chleb-1,8zl teraz 4,7

I promowanie patologii niektorym sie nie oplaca isc do roboty bo jak mieli by robic za miniimalna to lepiej brac dodatki itd i miec 500zl mniej,ale nic nie musisz robic

Za czasow Po powstalo duzo drog i autostrad ,obwodnic Stadionow itd Polska szla w strone zachodu a teraz?Polska i Wegry jest uwazana za poje,,bow a Orban by nas za 3 grosze sprzedal
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14683 Napisanych postów 53215 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400830
Na wczasy było stać tych co pracowali, a ja nie jestem za tym żeby było stać wszystkich. Jak ktoś jest śmierdzącym leniem, to nie powinno być go stać.
Wkurza mnie utrzymywanie z moich podatków nierobów.
Szkoda,że na niepełnosprawne dzieci nie ma kasy.
My usłyszeliśmy po 3 miesiącach dziecka w szpitalu, że kasa się skończyła na niego, a musiał być hospitalizowany 3 x tyle co zakłada NFZ.
Leki refundowane są tak, że i tak płacę normalną cenę, bo po refundacji jest w większości przypadków drożej niż bez.
Ale na wybory kopertowe, na kupowanie willi dla rodziny rządu nas stać.
Na lek SMA ludzie muszą żebrać na zbiórkach...
Ale za to pan jaszczomp NBP kosi taką kasę za pyerdolenie kocopołów, że głowa mała...

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 95104 Napisanych postów 365273 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1671418
I myślisz że po wygra i będzie inaczej? Na grodzkiego ponad 200 osób zeznaje ze brał łapówki i nic mu nie zrobią.bo imunited ,zobaczymy za tydzień będzie wiadomo kto wygrał.bez względu na wybory w niedzielę w poniedziałek obudzimy się z tym samym

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14683 Napisanych postów 53215 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400830
Oczywiście, że zmiany będą kosmetyczne czy wygrają jedni czy drudzy.
Tak jak napisałeś, tutaj od lat jest wybór mniejszego zła...

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 95104 Napisanych postów 365273 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1671418
Zmiany to będą na najlepszych stanowiskach

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1085 Napisanych postów 1390 Wiek 11 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 6021
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 167 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1314
ja na po lub 3 drge
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Boso na siłowni

Następny temat

Silownia a laseczki

forma lato